Son Konu

Dogecoin Milyoneri Altcoin Stratejilerini Paylaştı: Satmam! Çünkü…

bilgisayarci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
doge-kapak-avrt-cover-CaGT_cover.jpg

Dogecoin milyoneri Glauber Contessoto Cardano ile sahne almadan önce Reddit’te Dogecoin portföyünü yayınlamıştı. Contessoto, DOGE rallisi zirveye yaklaşırken, kendisine milyon unvanını kazandıran Dogecoin hakkında bir dizi tweet paylaştı. Gerçi Contessoto’yu gündemde tutan şey milyoner statüsü değildi. Kripto para fiyatları düşüşe geçtiğinde, çantasını boşaltmayı reddetmesiydi…

Zararı bu noktaya ulaşmasına rağmen Dogecoin (DOGE)’i terk etmedi

Contessoto, tek bir günde 150.000 dolardan fazla kaybetmesine rağmen, Dogecoin’ini elinde tuttu. Küçük bir kısmını bile satmayı reddetti. Bu, Contessoto’nun milyoner statüsünü kaybetmesine neden oldu. Ancak bir yatırımcı olarak kararlılığında yılmadı. Piyasa ileride daha da zorlu yollara girerken, yatırımcı DOGE hisselerini gerçekten satmayı planlamadığını açıkladı.
106907183-1625603695966-Glauber_new_picture.jpg
Stratejisi: DOGE tutmak ve düşüşlerde satın almak

Contessoto, geçtiğimiz günlerde 83 binden fazla takipçisine Dogecoin sermayesi hakkında bir güncelleme yapmak için Twitter’a gitti. Tweet’e göre Contessoto, 2020’den itibaren Dogecoin (DOGE) yatırımlarını elinde tutuyor. Ve aslında, meme coin’deki yatırımlarına zamanla ekleme yapmaya devam ediyor. Görünüşe göre Contessoto, bu yıl her düşüş alım yapmaya devam etti. Bu arada milyoner, aşağıdaki tweet’te görüldüğü üzere 2023’e kadar beklemeyi planlıyor.

Merak eden varsa, hala Dogecoin’imin her birini tutuyorum – 2021’de her dipte satın aldım ve DOGE’nin 2022 ve 2023’te nerede olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum. 35 yaşında 10 milyon ile emekli olabilirsem mutlu olacağım.

Contessoto, yatırımcılara dayanıklı olmalarını tavsiye ediyor

Contessoto, kripto piyasasında olmak için yatırımcıların iyi ve kötü zamanlarda dayanmaya hazır olmaları gerektiğini söyledi. Ve yatırımcılar, gerektiğinde ayı piyasalarını üstlenmeye hazır olmalıdır. Contessoto, 29 Eylül’de şunları tweet’ledi:

Bir ayı piyasasına dayanamıyorsanız, kriptoda olmayı hak ediyor musunuz?

Sadece Dogecoin değil! Cardano’da var

Contessoto, Ağustos ayının sonlarında artık sadece Dogecoin’e odaklanmadığını açıkladı. Yatırımcılar, DOGE milyonerinin dikkatini çekecek başka bir proje bulmuşlardı. Cardano’ya “all-in” giriş yapacağını söyledi. Mantığını açıklayarak, önümüzdeki beş yıl içinde Cardano’nun piyasadaki en iyi 5 kripto paradan biri olacağını ve bunun onu iyi bir kripto bahsi haline getireceğini açıkladı. Bu noktada, ADA’nın fiyatı neredeyse 3 dolara yükseldi ve Contessoto, ADA satın almadan önce bir düşüş beklemeyi planladığını söyledi. Ve dediği gerçekleşti… Cardano, son piyasa çöküşünden kurtulamadı ve fiyatı 3 dolar noktasındaki kontrolünü kaybetti. Bu, Contessoto’nun ADA’yı daha da satın almasına neden oldu. Contessoto’nun 29 Eylül tweet’i:

Bu yüzden sözüme sadık kalarak devam ettim ve 2.06 dolardan 7.200 dolar değerinde Cardano aldım – tam olarak 3.500 token’e ihtiyacım vardı ADA – Ay’da tüm iyi kripto paralara yer var! Hadi gidelimOoOooOooO!!!

Bu arada, Dogecoin ile birlikte Contessoto şimdi, 7.200 dolar değerinde en az 3.500 ADA’ya sahip ve Cardano ile yolculuğunun güncellemelerini tweet’lemeye devam ediyor.

Tamam, bunu herkesle paylaşacağım. 2021’in ilk Dogecoin Milyoneri olduğuma inanıyorum. Resmi olarak dün 15 Nisan 2021 saat 18:00 PST’de gerçekleşti ve işte kanıtı:

Üst Alt