• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

FIFA 20'de Gökkuşağı Sakal ve Güvercin Dansı Görüntülendi

makaleci

makaleci

Vip Üye
14 Ocak 2020
42,900
1
38
31

Oyunların ne kadar çeşitli şekillerde karşımıza çıkabileceğini hepimiz biliyoruz. Ne var ki bazı oyunlar, yıllar yılı geçmesine rağmen piyasanın en çok satanları arasındaki yerlerini diğer oyunlara kaptırmıyor.

Bu oyunların başlarında gelen FIFA ise 1993 yılından bugüne kadar her yıl düzenli olarak (bazı yıllar birkaç oyunla beraber) karşımıza çıkıyor. Bugün ise EA Games tarafından yayınlanacak olan yeni FIFA oyunu FIFA 20 hakkında bazı yeni detaylar açığa kavuştu.

Beta kurallarına rağmen detaylar nasıl açığa çıktı?FIFA 20'nin kapalı betası daha yeni yeni başlıyor. Oyuna erişim sağlayan kullanıcılar ise fotoğrafları ve videoları inanılmaz bir hızda internet aleminde yayınlıyor. Bu kullanıcılar sayesinde edindiğimiz bilgilere göre FIFA 20, birçok oyuncuyu sevindirecek yeniliklere sahip.

EA'in beta oyun içerisinden herhangi bir görüntü, video veya canlı yayın yapılmasını yasaklayan kurallarını tanımayan beta kullanıcıları, EA tarafından resmi olarak tanıtımlarda gösterilmeyen özellikleri oyun meraklılarına sundu.

FIFA 20'de gelecek açığa çıkan yenilikler neler?

1. Unicorn'a benzeyen bir menajere kim hayır demez(!):


Menajer Kişiselleştirme menüsünde görünümle ilgili birçok yeniliğin eklendiğine dikkat çekilirken bu yenilikler arasında en göze batan ise gökkuşağı sakal. Bu sakala sahip bir menajerin takımını yönetmesi oyunu çok daha keyifli hâle getirecek gibi gözüküyor.

2. Isco'nun solucan dansı:Real Madrid'in yıldızı Isco'nun dansı ise çok daha eğlenceli. Twitter üzerinde paylaşılan bu videoda Isco'nun solucan dansı yaptığı görülüyor.

3. Kutlama sevinci:Oyuncuların kutlamalarında ise Everton'ın vazgeçilmez oyuncusu Richarlison'ın güvercin dansı dikkatleri üzerine çekiyor.

4. Dil seçim ekranı:


Oyunda fark edilen bir diğer şey ise oyuncuların FIFA 20'yi her başlatışlarında dil seçimini gerçekleştirmeleri gerektiği. EA'in bu özelliği ısrarla oyunda tutması bazı oyuncuları sinirlendirirken bir kısım oyuncunun ise beğenisini topluyor.

Bu ekranda bulunan dile sahip ülkenin bayrağının dalgalanması ise tamamen kaldırılmış. Seçim ekranında bayrakların sabit bir fotoğrafı yer alıyor.
 
Üst