Son Konu

Zerrin özer'den yıllar sonra gelen itiraf

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Zerrin özer'den yıllar daha sonra gelen itiraf 1548630089 1548630089 zerrinozerdenyillarsonragelenitiraf5c4e384d48989zerrinozerdenyillarsonragelenitiraf5c4e384d48989 http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberahmmmeeer&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg ZERRİN ÖZER, NTV'DE KATILDIĞI CANLI YAYINDA AHMET KAYA'YA AŞIK OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ NTV'de ekrana gelen Haydi Gel Bizimle Ol programına konuk olan Zerrin Özer, Ahmet Kaya'nın memleketini çok seven birisi olduğunu belirtti ve onun hakkındaki düşüncelerini canlı yayında izleyicilerle paylaştı Kaya'nın mükemmel şiir okuyan birisi olduğuna vurgulayan Zerrin Özer, şöyle konuştu: 'Benim için dünyada sayılı yorumcudur Dedim oysa zaman zaman, 'İnsan ölmüş birine aşık olur mu ya' dedim Kaybettikten daha sonra Çok istedim onu fazla yakınen tanımayı Fazla pozitif yakınlığımız yoktu Herkes bilir benim Ahmet Kaya düşkünlüğümü Mükemmel bir yorumcu, mükemmel bir sanatçı Hep 'memleketimi çok seviyorum' dedi dedi; oralarda 30 metrekare minicik yerde' Öldükten sonradan kendisi için özel gecceler ya da anmalar düzenlenmemesini, ödül törenleri yapılmamasını isteyen Zerrin Özer, 'Hiç böyle şeyler asla istemiyorum Çünkü ben olmayacağım, ben göremeyeceğim Ben yaşarken bunlar yapılmalı Ben asla halktan aldığım sevgiden bahsetmiyorum Onların sevgisi olmasa ben yeşeremezdim, bir ağaç olamazdım' ifadesini kullandı  

Üst Alt