• Bismillahirrahmânirrahîm.Kul hüvellâhü ehad Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled Ve lem yekün lehû küfüven ehad Anlamı: Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.De ki; O Allah bir tektir.Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O, hiç bir şeye muhtaç değildir). Doğurmadı ve doğurulmadı O 'na bir denk de olmadı.

Final Fantasy 14, Kısa Süreliğine Ücretsiz Olacak

makaleci

makaleci

Vip Üye
14 Ocak 2020
42,900
1
38
31

Final Fantasy XIV’ü en son oynadığınızdan beri uzun bir müddet geçmiş olabilir lakin Eorzea’ya geri dönmek istiyorsanız sizlere müjdeli bir haberimiz var. Bugünden itibaren 30 günden ziyade bir vade oyundan uzak kalmış oyuncular, geri döndüğünde oyuna 6 günlüğüne fiyatsız sahip olacaklar.

Büyük MMO hayranları için bu kâfi bir mühlet değil ama oyunu hâlâ oynayıp oynamamak istediğinize karar vermek için yerinde bir vade olabilir. Fiyatsız giriş kampanyası, 16 Ağustos’a kadar devam edecek ama bugün oynamaya başlasanız bile oyunda yalnızca 6 günlük bir müddetiniz olacak. Geri kalan oyuncuların bu fırsattan yararlanmasına müsaade vermeyerek fiyatı artırmak biraz garip olsa da Final Fantasy’nin efsane oyunlarından biri için değebilir.


Oyunu yine yükleyip giriş yaptıktan sonra fiyatsız oynama vadeniz başlıyor. Square Enix, Shadowbringer’ların bu oyunun geri dönüşünün sebebi olduğunu belirtiyor lakin yeni gelecek ek paketi oynamak istiyorsanız bu oyunu da oynamanız gerekiyor diyebiliriz.

Her vakit olduğu üzere oyunun yeni oyuncular için bir deneme sürümü de bulunacak. Deneme sürümünde en ziyade 35. seviyeye kadar çıkabiliyorsunuz. Kısa müddetliğine düzenlenen bu kampanyadan yararlanmak için elinizi çabuk tutmanızda yarar var.
 
Üst