Son Konu

Gezegen Kombinasyonları

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Evler burçgezegen kombinasyonlarının enerjilerini temsil ettikleri 12 ayrı tutum alanı tanımlarlar Astrolojik yorumda, evler burçlar ve gezegenlerle başlayan tabloyu nerede sorusu ile tamamlarlar

BURCUNUNUZUN ASTROLOJİK SIRADAKİ YERİ SİZİN EVİNİZDİR

Örnek: BALIK 12 EV, BOĞA 2 EV

Birinci konut içinde sosyal bir karakter veya bireysel bir stil –insanların bizim burada olduğumuzu görmeleri için oluşturduğumuz tutum alanını temsilcilik eder

İkinci konut içinde kendimizi kendimize kanıt ettiğimiz ve kimliğimizi yerinde zihinsel veya fiziksel kaynaklarla desteklediğimiz davranış alanını temsilcilik eder

Üçüncü ev içinde konuştuğumuz, dinlediğimiz ve soruşturduğumuz davranış alanını temsilcilik eder

Dördüncü konut içinde köklerimizi arayabileceğimiz bir sığınak yaratarak içe döndüğümüz tutum alanını temsilcilik eder

Beşinci ev içinde oyun ya da yaratıcılık kanalıyla kendimizi yenilediğimiz davranış alanını temsil eder

Altıncı konut içinde yükümlülük üstelendiğimiz ve yeteneklerimizi gösterdiğimiz tavır alanını temsilcilik eder

Yedinci ev içinde destekleyici ortaklıklar kurduğumuz davranış alanını temsil eder

Sekizinci ev içinde cinsellik, vefat ve yaşamın gizemi gibi konularda en esas insancıl dürtülerimizle uğraştığımız tutum alanını temsil eder

Dokuzuncu ev tanıdık olmadığımız egzotikle karşılaştığımız ve esas değerlerimizi tanımladığımız davranış alanını temsil eder

Onuncu konut içinde toplumsal ya da profesyonel roller kanalıyla toplum içimdeki yerimizi doldurduğumuz tutum alanını temsilcilik eder

Onbirinci konut içinde uzun vadeli hedefler tanımladığımız ve bu hedefleri destekleyecek yandaşlar bulduğumuz tavır alanını temsil eder

Onikinci konut içinde geçmişi açığa çıkardığımız ve kendimize yaşamın yeni bölümlerine ya da mistizme doğru ilerleme olanağı tanıdığımız tutum alanlarını temsilcilik eder *

Üst Alt