Son Konu

Ali Sunal: Galata'da simit sattım kimse fark etmedi!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Rb8ku_1569309041_8845.jpg

Ünlü sunucu ve oyuncu Ali Sunal yaptığı bir röportajda sinema gereği simitçi olduğu açıklamasıyla gündeme geldi. İşte, haberin ayrıntıları...

Usta oyuncu Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, 2019 imalatlı yeni sineması Hareket Sekiz için röportaj yaptı. Yaptığı röportajda sinema gereği simit sattığını ve kimsenin onu tanımadığını açıkladı. Sunal'ın bu açıklamaları çevre medyada yankı uyandırdı. İşte, Sunal'ın simit sattığı sahneye ait açıklaması...

TJkzq_1569309467_7648.jpg

Hareket Sekiz sinemasının çekimlerinin gerçekleştiği Galata'da rol gereği simit satmak için kolları sıvayan Sunal, "Uzun devrandır yapmıyordum bu türlü bir şey. Malum bizimkisi stüdyo işi, sahnedeyiz umumide. Çekim için Galata Kulesi’nin dibinin seçilmesi de enteresandı. Sahiden çok ağır ve hareketli bir nahiye. Kelam konusu sahnede, bilinmeyen vazifeyle oraya gidip simit satmam gerekiyordu.İnsanlar “burada sinema çekiliyor”u keşfetmeden evvel ben önemli simit satışı yaptım. Amcalar, teyzeler, turistler gelip simit istedi, simidini alan gitti. Demediler ki “Ya bu adam oyuncu, biz bunu seyrediyoruz”... Onların konumunda olsam ben de demem. O kadar açken önüme kim gelirse gelsin fark etmez, benim için 1 numara simittir"halinde açıklamada bulundu.

Üst Alt