Son Konu

Esra Erol'da programında gözyaşları sel oldu!8 yıl sonra bebek sahibi olacağını öğrenen çift...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
esra_erolda_programinda_gozyaslari_sel_oldu8_yil_sonra_bebek_sahibi_olacagini_ogrenen_cift_1639205813_9918.JPG

TV ekranlarında program yapan Esra Erol, bu vakte kadar birçok çiftin tüp bebek tedavisini üstlendi. Erol, bu defa de kendisinden yardım isteyen Adem ve Melek Buz çiftine müjdeli haber verdi. Canlı yayında bebeklerinin olacaklarını öğrenen çift, gözyaşlarına boğuldu.

Atv ekranlarında gündüz jenerasyonunda her gün yayınlanan Esra Erol'da programında memnun bir an daha yaşandı. Yaptığı yardımlarla bilinen Esra Erol bu defa Melek ve Adem çiftinin yüzünü güldürdü.

BEBEK HABERİNİ ALINCA GÖZYAŞLARINA BOĞULDULAR

Maddi zorluklardan ötürü tüp bebek tedavisi olamayan çift Esra Erol'dan yardım istedi. 8 yıldır evli olan Melek ve eşinin isteğini kırmayan Erol, dün Bayan Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Dr. Ali Osman Koyuncuoğlu ile başlattığı yardım projesi kapsamında genç ikili sevindirici haber verdi.

Esra Erol, tüp bebek tedavisi olamayan genç ikili canlı yayında bebek sahibi olacaklarını açıkladı. Anne-baba olacağını öğrenen çift gözyaşlarına hakim olamadı.

Üst Alt