Son Konu

Sevgiliye teknolojik hediye PDT®

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bilişim Eğitim Merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla ''Hediye Web Sayfası'' kampanyası başlattı

Bilişim Eğitim Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, başlatılan kampanya kapsamında eğitime katılanlar 12 saatlik eğitim sonunda sevgililerine web sitesi hediye etmiş olacak

Bu kampanya dahilinde ''Sevgiliye Web'' eğitimine katılan ilk 100 kişi arasında en başarılı web sayfasını hazırlayan bir kişi 180 saatlik sertifikalı web tasarım programlarının tamamını ücretsiz alma şansını kazanacak

Açıklamada, Sevgililer Günü'ne özel olarak hazırlanmış eğitim içerikleri ile 512 Şubat 2007 tarihleri arasında, 12 saatlik eğitimlerle ''öğreten eğitim'' modeli uygulanacağı belirtilerek, ''Bu hediye web sitesi eğitimleri ile hikayesi olan veya hikayesi başlayacak sevgililerin aşklarını web sitesi ile belgelemeleri
ve hediye etmeleri mümkün olacak'' denildi

Verilen bilgiye göre, eğitime katılacak kişiler diledikleri isimle veya sevgilisinin adının domain adresini alabilecekler

Bir yıllık hosting hizmeti ve domain adı, Bilişim Eğitim Merkezi tarafından sağlanacak ve bu konuda ayrıca bir ödeme yapılmayacak
internethaber

Üst Alt