Son Konu

Sedat Peker'den Yeni Video: 'Hakkımda Soruşturma Açıldığı Bilgisini Süleyman Soylu Verdi'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-1922260260476a9ee9e6962aeac48f52d94f4b28.jpg

Hata örgütü başkanı Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kendisi hakkında argümanlara karşılık verirken, "Hakkımda soruşturma açıldığı bilgisini Süleyman Soylu verdi" dedi.

Hata örgütü önderi Sedat Peker, Süleyman Soylu'nun attığı tweetler üzerine bugünkü görüntüsünde ''Bugün size Pak Süleyman'ı anlatacağım. Madem bunları biliyordun neden anlatmadın. Ben neden artık anlatıyorum? Silivri Emniyet Müdürü neden intihar etti? Arkadaşları ve Soylu biliyor. Söyleselerdi onları sürgüne gönderecekti. Beşerler, sevdikleri zahmete girdiğinde anlatır. Benim üzere hayatı planlar üzerine geçen biri aklını tatile gönderebilir. Kimi namussuzlukları o an söyleyemiyorsunuz. Ben size mesihim diye mi geldim?'' diye konuştu.

'Ben tehlikeli bir durum olunca haber vereceğim demedin mi?'

Kendi etrafındaki insanların Süleyman Soylu'ya, "Bu İstanbul'da bir sorun var" demesi üzerine Soylu'nun "İstanbul'u ben yönetemiyorum. Berat yönetiyor" dediğini sav eden Peker, bu yaşananı palavra makinesi prosedürüyle anlaşılacağını söyledi. 

Peker, hakkında evrak hazırlandığı bilgisini kendisine bir cenazede Süleyman Soylu'nun verdiğini söylerken, "Ben tehlikeli bir durum olunca haber vereceğim demedin mi?" diye konuştu.

Peker'in yeni görüntüsü

Peker'in açıklamaları bir müddettir Türkiye'nin gündeminde

Üst Alt