Son Konu

Yeni Zelanda Başbakanı Çağrı Yapmıştı: Havalimanında Unutulan Oyuncak Tavşanın Sahibi Bulundu

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-08b57d421f5ca778650e5536f3e94156d4a243d4.jpg

Yeni Zelanda Başbakanı, bir havalimanında unutulan oyuncak tavşanın sahiplerinin izini sürmek için halka davette bulundu.

Independent Türkçe'den Onur Bayrakçeken'in çevirdiği habere nazaran, Jacinda Ardern, oyuncak tavşan Hamilton Havalimanı personeli tarafından kendisine teslim edildikten sonra, binlerce toplumsal medya takipçisini tavşan "Wink"i ailesiyle yine bir ortaya getirmeye yardım etmeye çağırdı.

Perşembe günü Facebook'ta tavşanı tutarken çekilmiş bir özçekimini paylaşan Ardern şunları yazdı

"Bu sabah Hamilton'a indim ve havalimanı takımı, birkaç toplantı için toplantı odalarını kullanmama müsaade verme kibarlığını gösterdi.

Ayrılırken beni bu küçük tavşancıkla tanıştırdılar. 28 Ocak'ta havalimanında bulunmuş ve o vakitten beri sahibini arıyorlar!

Sanırım hayatında bir ufaklık olan herkes bu bedelli şeylerin ne kadar kıymetli olabileceğini bilir, bu yüzden tahminen 'Wink'in kime ilişkin olduğunu bulmamıza yardım edebilirsiniz. (Not: Havalimanında yaşamaya başladığından beri "Wink"in sırf bir isim, güvenlik ceketi, maske ve kimlik aldığını düşünüyorum... umarım bu, tanınmasını engellemez!)"

Hamilton Havalimanı sonraki gün, oyuncağın sahibinin izini sürmeyi başardığını söz eden "fena halde heyecan verici" bir güncelleme yaptı.

Havalimanından bir sözcü Facebook'ta şunları yazdı:

Ardern, koronavirüs pandemisinin başlangıcında, çocukları Paskalya Tavşanı ve Diş Perisinin hâlâ "önemli işçiler" olarak kabul edildiğine tekrar inandırdığı için övgü almıştı.

Üst Alt