Son Konu

Ünlü Analist, Boğa Piyasasının Hala Sağlam Olduğunu Söylüyor

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
boga.png

Kripto analisti Tyler Swope, Bitcoin’in (BTC) tüm vakitlerin en yüksek düzeylerinden %50 oranında düşmesine karşın, Bitcoin boğa piyasasının hala sağlam bir yapıda olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter
ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Chico Crypto sunucusu, 244 bin YouTube abonesine Bitcoin için uzun vadeli yükseliş sinyallerini açıklayan yeni ortaya çıkan zincir içi analistlerin çalışmalarını takip ettiğini söyledi.

“William Clemente III, düşüşün cüzdanlarda yeni en yüksek düzeylere yol açtığını söylüyor. Balinalar şu anda Bitcoin toparlamakla meşgul. Lex Moskovski de ‘döviz rezervlerindeki tüm stablecoin’ler tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaşıyor’ tabirini kullandı. Yani temelde beşerler, USD’yi sadece piyasadan çıkmak için kullanmıyorlar. Bunu bir stablecoin‘e koyuyorlar ki, tekrardan fırsatları kullanabilsinler. Bu fırsatların hayli süratli biçimde güzelleşeceğini düşünüyorum.”

Analist ayrıyeten bir boğa piyasasının doruğunun dört temel sinyalini vurgulayan Bitcoin subreddit dizisindeki en âlâ gönderiye de işaret ediyor. Swope’a nazaran, dört ana göstergeye dayalı olarak şimdi bir ayı piyasasına girmedik.

“Hayır manasına gelen pek çok teknik tahlil göstergesi var. Tepeye bile yakın olmadığımızı söylüyorum zira geçmişte bunlar her parabolik koşuda gerçekleşti.”

Boğa piyasasının şu anki evresine gelince, Swope, Bitcoin’in şu anda bir sonraki ayağın temelini oluşturduğuna inanıyor.

“Bu şu anda bulunduğumuz yerde bir birikim vakti manasına geliyor. Demek istediğim daha uygun fiyatlarla da alabilirsiniz fakat ben bu türlü şeylere bakmaya çalışmıyorum.”

Üst Alt