Son Konu

Sosyal Medyadan Polisi Tehdit Eden Sadık Yıldırım Tutuklandı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-39186d982d8adb9739c40a53c2f542499f5d2f34.jpg

İzmir'de, polis uygulamasında durdurulan arabada bir ölçü uyuşturucu ile yakalanıp hür bırakılan ve polisleri tehdit eden Sadık Yıldırım, yine gözaltına alındı. Emniyetteki süreçlerinin akabinde Yıldırım sevk edildiği adliyede tutuklandı.

İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı gruplar, uygulama yaparken bir arabası durdurdu. Araba ve şüpheliler üzerinde arama yapan gruplar bir ölçü uyuşturucu ele geçirdi.  

Gözaltına alınan ve haklarında süreç yapılan şüpheliler daha sonra özgür bırakıldı. Şüphelilerden Sadık Yıldırım olay yerinde ve emniyette süreçlerin yapıldığı sırada kendi toplumsal medya hesabından polislere tehdit ve hakaret içeren paylaşımlar yaptı. 

Paylaşımlarında, "En fazla iki saate çıkarım ben, istediğiniz kadar uğraşın, bana haddimi bildirmeye çalışan hadsiz memur kardeşim artık yedim seni, kim aldırdı bizi, en fazla 18 kişi yola gidiyoruz diye çete mi olduk" üzere sözler kullandı.

Bu defa tutuklandı

Olayın akabinde paylaşımları yaptığı tespit edilen Sadık Yıldırım kısa müddet içerisinde yine yakalanıp gözaltına alınırken, adresinde yapılan aramada ise 2 ruhsatlı silah ele geçirildi.

Emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen Sadık Yıldırım, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Üst Alt