Son Konu

Bağcılar'da Kız Çocuğuna İstismarda Bulunduğu İddia Edilen Yabancı Uyruklu Şüpheli Gözaltına Alındı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-fe6a0902d78a9c3618dbf55821f5387d2bd0f7de.jpg

İstanbul Bağcılar’da 9 yaşındaki kız çocuğunun bir kişi tarafından tacize uğradığı savı üzerine mahalleli ayağa kalktı. Zanlı şahıs, yakalanarak gözaltına alındı.

İHA'nın aktardığına nazaran olay, akşam saatlerinde Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi’nde meydana geldi. Teze nazaran, sokaktaki apartmanın bodrum katında yaşayan şahıs, bakkaldan meskene dönen 9 yaşındaki İ.B. isimli kız çocuğunu taciz etti.

Yabancı asıllı olduğu belirtilen A.M. (17) bununla yetinmeyerek İ.B.’yi apartmanına kadar takip etti. İ.B. ise korkarak yengesi Gülnaz Bugan’ın yanına koştu ve olayı anlattı. Olayı öğrenen yenge, şahsın oturduğu bodrum katının penceresine vurarak yeğenini kimin taciz ettiğini sorup bağırmaya bağışladı. Sesleri duyan mahalle sakinleri olay yerine gelerek sopalarla pencerelere vurdu.

Yaşanan arbedenin akabinde kuşkulu A.M., Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından gözaltına alındı.

İ.B.’ye taciz eden şahısla göz göze geldiğini söyleyen yenge Gülnaz Bugan, “Dışarıdan bakkaldan geldi. ‘Yenge, bana tacizde bulundu’ dedi. Ben de indim ve camlarına vurdum. Bizim çocuğumuzu taciz etmiş biri dedim. O sırada gördüm beyazlı olan üstünü değiştirdi. Kim çocuğumu taciz ettiyse çıksın diye bağırdım" dedi.

Dede Galip Bugan ise “Dışardaydım telefon geldi torununa taciz edildi denildi. İki sefer tacizde bulunuyor sonra binaya kadar peşinden geliyor. Aile apartmanına geliyor binanın içinde de tacizde bulunuyor” halinde konuştu.

Üst Alt