Son Konu

Hazal Kaya'dan bebeğiyle ilk paylaşım!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hazal_kaya_bebegini_amerikada_dunyaya_getirecek_1577261129_2963.jpg

Oyuncu Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali ile birinci paylaşımını yaptı.

Oğlu Fikret Ali'yi kucağına alan oyuncu Hazal Kaya, birinci paylaşımını yaptı. Kaya, paylaşımının altına duygulandıran bir yazı yazdı. Kaya'nın yazısı şu formda:

"Doğum ne hengam diye soranlara, dokuz ay boyunca 'işte 37. Haftadan itibaren bekliyoruz, 18 Kasım’a denk geliyor' dedim. Tıpkı gün İtalyan Lisesi’nde mezuniyetimizin 10. Yıl kutlaması vardı, yeniden soranlara 'tabi ki oradayım' dedim. Ancak Fikocuğum sürpriz yapmayı daima sevdi,tahmin etmeliydim! Gecenin bir vakti sancım başladı lakin daha birkaç günümüz var üzereydi. Öğlene sahih anlaşıldı ki o denli bir vaktimiz yok. Hamileliğimi de bu türlü aniden, çok alakasız bir sebeple acilde öğrenmiştim. Neyse...Bu sürpriz sever arkadaş 18 Kasım’da bu türlü katıldı hayatımıza. Aşkımız çok büyük artık, tanım etmem mümkün değil... Yazarken gözlerim doluyor. Evlat sahibi olmakla ilgili söylenen bütün klişeler de doğruymuş..."

İŞTE HAZAL KAYA'NIN O PAYLAŞIMI;

3FwWn_1577261068_8811.jpg

TEVELLÜT LOS ANGELES'TE OLACAKTI

Yaklaşık 4 ay evvel ünlü oyuncu Ali Atay ile yerküre meskenine giren Hazal Kaya, 2 aylık gebe olduğunu müjdelemişti. Savlara nazaran, hoş oyuncu Hazal Kaya, veladetini Los Angeles'ta yapacak. Hazal Kaya doğacak olan bebeği için şimdiden hazırlıklara başladı bile...

96Ns7_1556433772_2219.jpg

Üst Alt