Son Konu

Blaze Esports, Team Heretics Oyuncusu pAura'yı Transfer Ederek Bir Nevi Rüya Takımı Kurdu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-6fc17af8b68b17d014123f46d89056c5cc2bbeb3.jpg

Blaze Esports, dün VALORANT grubunun 5. oyuncusunu duyurdu. pAura ile birlikte ekibi tamamlayan tertip, VALORANT sahnesinde gayret etmeye hazır.

Avrupa'da başarılı olan pAura, Türkiye'ye geri döndü

Team Heretics ile birlikte Avrupa'da başarılı bir devir geçiren Melih "pAura" Karaduran, bundan sonra Türkiye'de gayret edecek. 

Dün Blaze Esports tarafından yapılan açıklamada pAura'nın ekibe transfer olduğu açıklandı. Bu transfer gelişmesiyle birlikte tertip VALORANT grubunu tamamladı.

Şu anki Blaze Esports'un VALORANT takımı ise şu halde;

Melih "pAura" Karaduran 

Baran "Izzy" Yilmaz 

Eren "Brave" Kasirga 

Mehmet "Turko" İtina

Batuhan "russ" Malgac

pAura'nın gayesi şimdiden belli!

Transferi akabinde toplumsal medyadan bir paylaşımda bulunan pAura, ilk amaçlarının Berlin'de düzenlenecek olan VCT turnuvası olduğunu belirtti. Dünyanın en âlâ kadrolarının çaba edeceği turnuva, Berlin'de düzenlenecek.

Daha çok savunma karakteri diye nitelendirebileceğimiz casuslarla oynayan pAura, Thespike.gg bilgilerine nazaran 1.09 K/D oranına sahip.

Ekip menajeri Atahan Dikmen, ekip hakkında açıklamalarda bulundu

Kadronun VALORANT sahnesine giriş yapmasının akabinde Blaze Esports'un menajeri Atahan Dikmen, gelişmeler hakkında bir açıklama yayınladı.

Herkese selamlar,Bugün uzun uğraşlar sonucu Valorant grubumuzun tamamını duyurmuş olduk. Bunun gururunu ve memnunluğunu yaşıyorum tabi ki bu süreç ile ilgili bir şeyler yazmam gerekiyor.
Öncelikle beni uzun müddettir tanıyan beşerler geçen yaz taraftarımıza verdiğim kelamı hatırlarlar, bana inancın en hoş takımlardan birini kuracağım kelamını tekraren deklare etmiştim. Sözümü tutmanın gururunu yaşıyorum ve bu kelamın tutulmasında benimle birlikte gecesini gündüzünü ayıran kulüp liderimiz Bora Koçyiğit'e teşekkür ederim.
Yeniden bu süreçte bana yardımcı olup dayanağını asla esirgemeyen grubumun pahalı isimleri Çiğdem Türk ve Kutay Çerioğluna, art tarafta işleri bizim için kolaylaştıran Nisa Parıltı Gürgen ve Onur Güngör'e teşekkür ederim.
Bilinmesini isterim ki transfer çalışmaları çok profesyonelce yürütülmüştür bunu etkileşime girdiğimiz kulüpler tarafından da doğrulatabilirsiniz. Oyuncuların hepsiyle görüşmeden evvel kulüplerinden müsaade alınıp, oyuncu ile anlaşılması durumunda ise kulüpleri ile pazarlık yapılmıştır.
Çok değerli kulüp yöneticileri ile etkileşime girme ve tanışma bahtımız oldu Başlar tarafından Sina Aydın'a, BBL tarafından Okan Demirel ve Şükrü Şentürk'e, Oxygen idaresine ve Heretics idarelerine ve Prodigy ajansına bu süreci hoş yönettikleri için teşekkür ediyorum.
Evet artık Valorant sahnesine biz de geldik, transfer süreçlerinde oluşan bu hoş etkileşim umuyorum alanda da kıran kırana lakin dostça bir gayret ile devam edecektir
Blaze taraftarına sesleniyorum yeni takımımız güzel olsun,
Güçlü takımın kıymetli sorumluluklar getirdiğini tekraren deneyim etmiş bulunuyoruz başka içinde bulunduğumuz oyunlardan. İster istemez bizi destekleyen kadar desteklemeyen beşerler da bulunacaktır lütfen dayanak konusu toxicliğe bürünmesin. Yeni girdiğimiz Valorant tarafına bu türlü anılmayı sizler kadar biz de istemeyiz. Bizler idare olarak sorumluluklarımızın farkındayız, taraftarımızdan da dayanak istiyoruz.
İdaremizle, oyuncularımızla, taraftarımızla ve bedelli rakiplerimizle birlikte Türk sahnesini en üst taşımak dileğiyle
Atahan 'Mr_Kane' Dikmen
Blaze GM

İlginizi Çekebilir

Üst Alt