Son Konu

Semercioğlu'ndan Ayşe'ye cevap!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Semercioğlu'ndan Ayşe'ye cevap! cengiz semercioğlu, ayşe özyılmazel, ali taran, köşe yazısı, semercioğlunun yazısı ilgili bilgiler burada melekler 1548658444 1548658444 semercioglundanayseyecevap5c4ea710ccae9semercioglundanayseyecevap5c4ea710ccae9 semercioglundanayseyecevap5c4ea710ccae9 Ayşe Özyılmazel twiterdan cengiz semercioğluna zalim deyince Semercioğlu'da zehir zemberek yanıt vermiş melekler Sizce kim haklı? Ayşe'ye Kaide 1: Sansasyonel aşklar yaşayıp, sansasyonel evlilikler yapacaksan, hakkında sadece olumlu yazılmasını umma, hayal kırıklığına uğrarsın Mesela, diyelim oysa, faraza, mesela; ani bir kararla ben ve Hülya Avşar evlenmeye karar versek Havuzlara atlasak Fotoğraflar çektirsek Zıplasak, hoplasak Çılgınlık bu ya, kameralar önünde öpüşmeye doyamasak Bilirim ancak, bizim bu halimizi de yerden yere vuracak birileri çıkar Canımı yakarlar, dedikodumu yaparlar Ya bunu göze alıp yaparsın çılgınlığını (O süre da kimseye kızma hakkın olmaz) ya da hiç böyle ortalığa saçılmadan, sessizce evlenirsin Fakat ayrıca herkesten deli olayım keza de sadece alkışlanayım olmuyor işte Kural 2: “Yayınlama yönetmenine sırnaşmadım, ufak etek giymedim diye bir yıl maaşıma zam alamadım diyerek, eski yayın yönetmenleri zan altında bırakılmaz Bırakılırsa, “Öyleyse köşe kapmak için ne yaptın diye kafa çıkarılmasına zemin hazırlarsın Madem Ayşe Özyılmazel, beni acımasız bildiri ederek dostluk ilişkisini bitirdi, kendisini hoş bir Özdemir Asaf şiiriyle uğurluyoruz: id Aşka gönül ile düşersen yanarsın Zeka ile düşersen kavrulursun Fikir ile düşersen çıldırırsın Duygu ile düşersen komik olursun Aşka düşmezsen kalabalığa karışırsın, ezilirsin Sersem sersem bakınıp durma bir yol seç (Şiirin adı da fazla güzeldir: Yuvarlağın Köşeleri)  

Üst Alt