Son Konu

Ebru Şallı hakkında çıkan haberler hakkında konuştu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
42IOc_1620724495_1194.jpg

Eski model Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş'un kendisine mesken aldığı ve uyku felci geçirdiği haberleri hakkında birinci sefer konuştu. Şallı hakkında çıkan tezleri yalanladı.

Oğlu Pars'ı kanser hastalığından kaybettikten sonra güç günler geçiren eski model Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş'un kendisine mesken aldığı ve uyku felci hastalığına sahip olduğu argümanlarına karşılık verdi. Şallı konut savları için, 'Öyle bir şey yok. Daima mesken alınıyor bana. Uğur’la birlikte olmaya başladığımızdan beri 7 tane konut almış olması gerekiyor bana. Bir de Amerika’da aldı diye çıktı, 8 tane falan mesken oldu. Benim gayrimenkul zengini olmam gerekiyor. Herkes bir rahatlasın konut almadı.' dedi.

Uyku felci haberlerine de cevap veren Şallı, 'Son bir yıldır güzel uyuyamıyordum. Bu haber çok konuşuldu. Haber çıktıktan sonra hatta bizim Uğur’la ortamızda çok komik bir konuşma geçti, ‘o sen değil miydin’ dedim ona. Zira Uğur uyku felci oldu. Her hastanede uyku bozuklukları diye bir merkez var. Sorunu bulmak için sizi makinelere bağlıyorlar. Fakat oraya ben değil, Uğur gitti. Hatta randevusunu ben aldım. Bir gece orada uyudu.' tabirlerini kullandı.

Üst Alt