Son Konu

Coulibaly: "Hasan Şaş ile Grup Seks Yaptım. Bir Adam 'Her Hafta Nişanlıma Basıyor' Diye Beni Şikayet Etti"

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-3b11ccd8012ed7478cbc06a7e90df86b55dee6cc.jpg

Malili eski futbolcu Fernand Coulibaly, YouTube'da Atakan Kurt'un kanalına konuk oldu. Yaptığı açıklamalar ise gündem oldu...

Coulibaly, Hasan Şaş ile olan küme seks anısı ile toplumsal medyada gündem oldu.

Coulibaly o küme seks anısını şöyle anlattı;

"Ankaragücü'nde Hasan Şaş ile birlikte oynuyorduk. Bir gün bana 'Senin oteldeki oda nasıl, bana küçük oda vermişler' dedi. Ben de düzgün dedim. 'Yarın bırakır mısın bana işim var' dedi. Ben de mal değilim anladım, 'Gelirken iki tane getir' dedim.

"Ertesi gün biz 4 kişi otelde buluştuk. Hasan bir türlü başlamıyor. Yanıt da vermiyor. Neyse ben başladım artık, Hasan da ses yok şortunu indirmiyor. Sordum tekrar, 'Ya Coulibaly seninki büyük, benimki küçük. Utanıyorum' dedi. 'Tamam kardeşim, herkes zenci değil' dedim" dedi.

Coulibaly ayrıyeten o programda diğer bir çapkınlık anısını anlattı;

"Denizlispor'da oynarken kentte bir telefoncuya gittim, bir tane hoş kıza aşık oldum. Onu götürmek istedim, 3 ay boyunca daima palavradan yanına gittim. En son adreslerimizi verdik. 'Taksiye bin gel' dedim. 3 ay çıktık, erkek arkadaşına palavra söyleyip yanıma geldi."

Devamında ise, "Bir gün Yılmaz Vural beni yanına çağırdı. 'Ya Coulibaly sen manyak mısın? Burası Türkiye. Adam geldi, her çarşamba nişanlıma basıyor diye şikayet etti seni.' dedi. Bundan sonra bir daha yapmadım, vallahi" dedi.

Coulibaly'nin Hasan Şaş ile olan o anısı:

Atakan Kurt'un kanalına konuk olan Coulibaly'nin o anlarının tamamını buradan izleyebilirsiniz:

Üst Alt