Son Konu

Hakan Ural'dan Sibel Can ile evliliği hakkında yıllar sonra gelen itiraf!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hakan_uraldan_sibel_can_ile_evliligi_hakkinda_yillar_sonra_gelen_itiraf_1641196696_3652.jpg

Güçlü bir sıhhat sürecinden geçen Hakan Ural, birinci eşi Sibel Can ile yaptığı evlilik sonrası boşanmak zorunda kaldıkları için çok üzüldüğünü itiraf etti. Hayalindeki evliliğin uzun süreceği hakkında konuşan Ural, magazin gündeminde olmalarının dezavantaj olduğunu belirtti.

1988 yılında Sibal Can ile nikah masasına oturan Hakan Ural, 10 yıllık süren evlilikten iki tane çocukları oldu. Lakin daima olarak medyada olan çiftin evlilikleri bitti. Boşanma sonrası çok üzülen ikili çocukları için bir ortaya gelmekten çekinmedi.

hakan ural ve sibel can boşanma pişmanlığı

Ural, ise anneannesinde büyüdüğü için evliliklerinde bu biçim durumların yaşanmasını hiç istemediğini belirtti. Çocuklarının anne ve baba ile tıpkı ortamda büyümeleri gerektiğini savunan Ural, boşanmaların istenilen süreçler olmadığının altını çizdi.

hakan ural ve sibel can boşanma pişmanlığı

Fazla şöhret kaynaklı yaşanan ayrılığındaki üzüntüyü yıllar sonra "Ben anneannemle büyüdüm. Ahdım vardı; çocuklarımı annesiz babasız büyütmemek. Ancak hiçbir vakit konuttaki hesap çarşıya uymuyor. Sibel'le evliyken Engincan 6-7 yaşlarındaydı, Melisa da 5 yaşındaydı. Ayrıldık, kısmet. Ancak 40'ımızdan sonra, ikinci evliliğimizde şimdilik muvaffak olduğumuz görülüyor" kelamlarıyla açıkladı. 

Üst Alt