Son Konu

Beren Saat`in Olmazsa Olmazları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Beren Saat`in Olmazsa Olmazları beren saatin ayakkabıları beren saatin enleri olmazsa olmazları saat enleri saat ayakkabıları Aşkı Memnu dizisinin sevilen oyuncusu Beren Saat`in hayatındaki olmazsa olmazları merak edenleri için Beren Saat`in ağzıyla sizlerle 1548650668 1548650668 berensaatinolmazsaolmazlari5c4e88b14170fberensaatinolmazsaolmazlari5c4e88b14170f berensaatinolmazsaolmazlari5c4e88b14170f * Beyaz bisiklet yaka tişört olmazsa olmazımdır Gece gündüz, ceketle eşofmanla, güneşte karda bu kaprissiz parça kombinasyonlarımın jokeridir Gardırobum versiyonlarıyla dolu * Köpeğim Bitter, geçen yaz hayatıma girdiği gün, beni her şeyi ona tarafından şekillendirmek zorunda bırakan bir yaramazdı Bir yaşını doldurduğu bu günlerdeyse ağladığımda kendimi iyi hissedeyim diye yüzümü yalayan bir arkadaş * Adidas spor ayakkabılar favorimdir Her şeyle çok rahat kullanıyorum Dahası renk alternatifleri de var * Dior Show Maskara, makyajda olmazsa olmazları * Bitter çikolata ve sütlü kahve keyfi vazgeçilmezimdir Herkes gibi ben de onların selülitlerin en yakın dostu olduğunu biliyorum ama ne yazık fakat bu ikili benim mutluluk reçetem Bu da benim fena alışkanlığım n’apalım yani! * Papatya ve papatya çayı Dünyaya kucak açan formülüyle bu neşelendirici çiçeğe bayılıyorum Uykudan önce biraz papatya çayı içmek huzurlu bir gece için birebir * Astor Piazzolla Tango CD’leri… Deha müzisyene tek kelimeyle tapıyorum  

Üst Alt