Son Konu

Bugün de Gıybete Doyduk! 10 Mayıs'ta Magazin Dünyasında Öne Çıkan Olaylar

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-0f3e301456a6ff40dc13c4e0c383364e3113492c.jpg

Tekrar olaylaaaar, olaylaaaar..

1. Tarkan ve Sezen Aksu'nun pandemi sürecinde müzisyenlere gizlice yardım ettiği ortaya çıktı!

2. Beren Saat, eski sevgilisinin doğum gününü toplumsal medya hesabından kutladı!

3. Trans birey Utku, müzik mesleği hakkında birbirinden samimi açıklamalarda bulundu!

4. Deniz Akkaya'nın, takipçisinin sorusuna verdiği karşılık büyük reaksiyon çekti!

5. Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil'in sıhhat sistemiyle ilgili yaptığı açıklama dikkat çekti!

6. Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Meedo ile evleneceği ortaya çıktı!

7. Ryan Reynolds, annesinin kendisine kazara cinsel içerikli ileti gönderdiğini itiraf etti!

8. Ünlü Oyuncu Gwyneth Paltrow, koronavirüsten nasıl korunduğunu sevenleriyle paylaştı!

9. Fahriye Evcen Özçivit'in oğlu Karan ile birlikte bir reklam sinemasında oynayacağını öğrendik!

10. Işık Fettahoğlu, zayıflığıyla ilgili yorum yapan takipçileriyle ilgili açıklama yaptı!

Ufak tefek şeylere takılacak vaktim yok!! Nerede, nasıl, ne halde kendimi güzel hissediyorsam o denli yaşıyorum... Beni tanıyanlar bilir gösterişi de sevmem, kimseye hoş gözükmek üzere bir derdim de yoktur. Doğal, samimi, içten. İçimdeki kız çocuğunu susturmamaya yeminim var bir sefer.. İçimden geldiği üzere, o kız çocuğunun istediği üzere yaşıyorum ve böylelikle memnunum, kendi denizlerimde seyreden minik teknemin kaptanıyım, hayde vira!09/05/21

11. Buse Varol'un toplumsal medya hesabı dolandırıcılar tarafından hacklendi!

Varol durumla ilgili, "Gece iki de hack'lendim. O saatten beri uyumadım. Hesabımı geri aldım. Siber cürümlere şikayet ettik. Bu hatası işleyen yaşları küçük, üç beş kişinin fotoğraflarına kadar tüm bilgileri elimde. Pazartesi hepsini açıklayacağım"dedi.

Geçtiğimiz haftanın gıybetlerine buradan ulaşabilirsiniz

Üst Alt