Son Konu

Yüzüklerin Efendisi Gollum'u Andy Serkis Hobbit'i okuyacak!

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yuzuklerin_efendisi_gollumu_andy_serkis_hobbiti_okuyacak_1588929961_2211.jpg

Gollum karakteriyle hafızalara kazınan Andy Serkis, koronavirüs salgını önlemek için bağış kampanyası başlattı. Serkis, kampanyaya destek verilmesi dahilinde canlı yayında Hobbit kitabını okuyacak.

Alman asıllı İngiliz yazar J. R. R. Tolkien'in 1937 tarihli kitabı Hobbit'ini ünlü oyuncu Andy Serkis, koronavirüs kapsamında bağış toplanmasıyla ara vermeden baştan sona canlı okuyacak. Ünlü oyuncu okurken toplanan bağışlar NHS Charities Together ve Best Beginnings vakıfları arasında paylaşılacağı öğrenildi.

fY6cX_1588929980_1939.jpg

Neredeyse 12 saat süreceği planlanan bu canlı yayına hayranları "Hobbitathon Covid-19 Go Fund Me Page" sayfasından izleyebilecek. Canlı yayın sonunda 100 bin pounddan fazla yardım toplanması bekleniyor.

lq4UA_1588930009_6465.jpg

Gollum karakterini oynayan oyuncu Serkis "Sokağa çıkma yasağında birçoğumuz tecrit halinde mücadele veriyoruz. Bu zor zamanlarda, sizi bugüne kadar yazılmış en muhteşem fantastik maceralardan birine götürmek istiyorum. Şu anda en çok yardıma ihtiyaç duyanlar için olağanüstü işler yapan iki harika vakfa yardım toplamak amacıyla Orta Dünya'da oturarak geçecek 12 saatlik maraton" şeklinde konuştu. 

Üst Alt