Son Konu

Kazada erkek arkadaşını kaybeden Gülçin Ergül'ün yürek dağlayan paylaşımı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
kazada_erkek_arkadasini_kaybeden_gulcin_ergulun_yurek_daglayan_paylasimi_1640415554_5412.jpg

Hepsi kümesinin eski üyesi Gülçin Ergül, geçtiğimiz günlerde bir trafik kazası geçirmişti. Ergül, otomobilin direksiyonunda yer alan erkek arkadaşı Erdal Şeyda Lafçı'yı kaybetmişti. Gülçin Ergül, kazanın akabinde bir paylaşım yapmış akabinde silmişti. Acılı müzikçi günler sonra bir paylaşım daha yaptı.

İzmir-İstanbul Otoyolu'nun Susurluk mevkiinde geçirdiği trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı kaybeden müzikçi Gülçin Ergül, günler sonra duygulandıran bir paylaşım yaptı.

"YALNIZ OLMADIĞIMI HİSSETTİRDİN"

"Çok özledim…
Yanağının yumuşaklığını hissederek öpücükler kondurabilmeyi, muzip ve içi gülen gözlerine burnunun tabanına kadar yaklaşıp yakından bakmayı, beni hayata bağlayan dünyanın en hoş gülüşünün içimi aydınlatmasını, hayat dolu gücünle ve sevgi dolu sesinle beni çağırmanı, nereye gidersen git azıcık başka kalamayıp daima pervanen olmayı, hayatımın manasını gözlerimle yanımda görebilmeyi, sarılabilmeyi, ulaşabilmeyi, sen aradığında senin sesinle çalan telefonumun o espirili zilini duymayı, ben her müzik söylediğimde beni can kulağıyla keyifle dinlediğini görebilmeyi… 

Bu hasret dolu liste bitmez. “Biz birbirimize çok uygun geliyoruz” kaygının. Motamot o denli. Sen bana paylaştığımız bu vakitte tekrar hayat dolu olmayı, hayal kurabilmeyi aşıladın. Yalnız olmadığımı hissettirdin. Kendime yine inanmamı sağladın, bana en büyük memnunluğu, sevgimizi, aşkımızı yaşattın. Sonsuza dek de devam edecek. Ben senin için yaşayacağım, dinlediğini göremesem de senin için bulutların ötesine müzikler söyleyeceğim, verdiğim kelamları tutmak için var gücümle çalışacağım.
Seni üzmeyecek, gözünü geride bırakmayacağım.
Ve seni her daim sınırsızca seveceğim.
LOVE YOU TO THE MOON."

Üst Alt