Son Konu

Akılalmaz Tesadüflerle 'Yok Artık' Dedirten ve Bakması Oldukça Eğlenceli Olan 23 Fotoğraf

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-90b7e2826e7f514e909392a19db7c87031757708.jpg

#14 dehşetli düşüm...

1. "İkizler ikizlerle evlendiler ve ikiz çocukları oldu."

2. "Köprünün üzerinden aşağıya yanlışsız düşen kamyon, karavana bağlı güvenlik zincirleri tarafından kurtarıldı."

3. "Yanlışlıkla bu çitin içinde büyüyen bir domates."

4. "Bir dalgıç, Norfolk Adası açıklarında boynunda alyans ile gezen bir kefal balığı buldu."

5. "Coca-Cola şişemin kapağındaki Abecesayısal kodu 69XP0RN."

6. "Tam gökkuşağının fotoğrafını çektiğim sırada şimşek çaktı!"

7. "California'nın Berkeley kentinin dışındaki I-80 karayolundan aşağı inerken arkadaşımın ön camından bir direk girdi ve neredeyse onu delip geçiyordu."

8. "Arkadaşımın fotoğrafındaki tüm ilgiyi üzerine çeken minik balık."

9. "Kardeşim 7, 8, 9 ve 10. labutlar hariç hepsini devirdi. Çok tuhaf değil mi?"

10. "Banyodaki ayna düştü ve onu kırılmaktan kurtaran tek şey diş fırçam."

11. "Keanu Reeves ile 14 ve 17 yaşımdayken karşılaşmıştım. İşin tuhafı ikisinde de birebir tişörtü giyiyordu."

12. "Kız arkadaşımın kilosu örnek fotoğrafta verilen ile aynı!"

13. "Soldaki fotoğrafta bir müddettir konutumuzda bulunan bir tablo var, sağdaki fotoğraf ise geçen hafta sonu çekildi. Kuşun tam hakikat yerden uçtuğu kusursuz bir anda çektiğimizi daha yeni fark ettim."

14. "Fotoğrafçılıkta zamanlama her şeydir..."

15. "Adam neden bu kadar sakin görünüyor?"

16. "Kedimiz, kızımın fanusunu düşürdü."

17. "Örümcek ağının küçük bir teline takılan baloncuk."

18. "Eski plakamı şahsileştirilmiş bir plakayla değiştirmek için devlet departmanımdaydım. Makineden aldığım bilet ve motosikletimden çıkardığım eski plaka birebir. Başım karıştı."

19. "Ben bir ağaç tornacısıyım (woodturner) ve eski bir mağazada bana çocukken ilham veren adam tarafından yapılmış hoş bir kase buldum. Daha yakından incelediğimde, kasenin çok tanıdık geldiğini hissettim bu yüzden 31 yıl evvel bana ilham veren kitaba baktım ve işte oradaydı!"

20. "Avusturalya'daki Avusturalya biçimindeki su birikintisi."

21. "Arızalı tabelanın hâlâ yanlışsız şeyi söylemesi."

Not: 5 sayısı İngilizceye 'five' olarak çevrilir. Roma sayısında 'V' da 5'i tabir eder yani tabelanın birinci kısmında yeniden 5 yazmış oluyor. Ayrıca ‘below’ sözü altında manasına gelmektedir. Işığın bozuk halinde ortaya çıkan 'Low' sözü de 'Below' sözü ile çok misal bir manaya gelmiş oluyor

22. "Fotoğraf çekerken telefonumun önüne birdenbire bir yaprak düştü."

23. "O, gösterinin ta kendisiydi."

Üst Alt