Son Konu

Müge Anlı'nın, 'Güzel Oğlum' Dediği Erkek Kardeşi Mert Efe Anlı ile Beraber Çalıştığı Ortaya Çıktı!

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-db75ffed0e65d487ae5112f75643bc733991ed0c.jpg

Müge Anlı, ailesiyle ilgili pek bir paylaşım yapmıyor. Tek bildiğimiz annesiyle babasının çok önceden boşandığı ve babasıyla da arasının pek iyi olmadığı. Bir de şimdilerde erkek kardeşi merak konusu oldu. Meğer Müge Anlı'nın 'güzel oğlum' diyerek tanıttığı Mert Efe Anlı da Müge Anlı ile beraber Tatlı Sert programında çalışıyormuş!

Yıllardır hafta içi her sabah pür dikkat izlediğimiz ve bir hayli hayran kitlesine sahip olan Müge Anlı'nın ailesiyle ve özel hayatıyla ilgili çok fazla bilgiye sahip değiliz.

Genelde kendisini gizli tutmak istiyor çünkü.

Mesela, Müge Anlı'nın bir erkek kardeşi olduğunu biliyor muydunuz?

Biliyorsanız da görmüş müydünüz?

İşte karşınızda Müge Anlı'nın biricik erkek kardeşi Mert Efe Anlı!

Geçtiğimiz sezon ekranlarda gördüğümüz erkek kardeşi de Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinde çalışıyor!

Mert Efe Anlı, programın editörlüğünü üstleniyor.

Hatta Müge Anlı onu tanıtırken "Onun adını ben koydum, bütün hastanede ‘bizimki güzel, sizinkisi çirkin" diye gezdirdiğim benim bebeğim, güzel oğlum." demişti.

Bu arada annesi öğretmen. Çok önceden annesi ile babası boşanmış. Babası Ali İhsan Anlı ile de araları pek iyi değil bildiğimiz kadarıyla.

Üst Alt