Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Gökçe Bahadır meslektaşı Serenay Sarıkaya hakkında konuştu: Rakibim değil!

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Yaşam kategorisinde makaleci tarafından oluşturulan Gökçe Bahadır meslektaşı Serenay Sarıkaya hakkında konuştu: Rakibim değil! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 62 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Yaşam
Konu Başlığı Gökçe Bahadır meslektaşı Serenay Sarıkaya hakkında konuştu: Rakibim değil!
Konbuyu başlatan makaleci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan makaleci
makaleci

makaleci

Özel Üye
Mesajlar
43,873
Tepkime puanı
4
Puanları
38
Yaş
32
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.

İzmir'in Kızı müzikaliyle izleyici önüne geçmeye hazırlanan oyuncu Gökçe Bahadır'a meslektaşı Serenay Sarıkaya soruldu. Bakın Bahadır, Sarıkaya hakkında ne yanıt verdi?

Son vakitlerde İzmir'in Kızı isimli müzikalle meşgul olan oyuncu Gökçe Bahadır, geçtiğimiz günlerde kendi üzere müzikalle alakadar olan meslektaşı Serenay Sarıkaya'ya rakip gösterilmişti. Bahadır, magazincilerin sorularına cevap verdi.


Sarıkaya hakkında konuşan Bahadır, "Benim Serenay’a rakip olmam laf konusu değil. İş müzikal olunca birbirimize rakip değil, destek oluruz. Müzikal manada daha şık şeyler üretmek için elimizden geleni yapmalıyız. Birbirimizi destekleyip alkışlamalıyız” halinde konuştu.

GÖKÇE BAHADIR MÜZİKALE BAŞLIYOR!

Nişantaşı'nda objektiflere yakalan Gökçe Bahadır kıyafeti ile dikkatleri üzerine çekti. Modaya entegrasyon sağlamaya çalıştığını söyleyen şarkıcı Sezen Aksu’nun müzikleriyle hazırlanacak olan ‘İzmir’in Kızları’ müzikali nedeniyle heyecanlı olduğunu da belirtti.

İŞTE GÖKÇE BAHADIR'IN MAKYAJSIZ TIPI;


Son konum aldığı seri olan Ufak Tefek Cinayetler'de başrol oynayan Gökçe Bahadır, şarkıcılığı ile de gündeme gelmişti. Şimdilerde dalış deneyimini gerçekleştirmek isteyen oyuncu, isteğine rekortmen dalışçı Şahika Ercümen ile kavuştu.


Birinci kere dalış yapan ve ilk deneyimini takipçileriyle paylaşan Bahadır,"Hayatta daima inandığım şey bir insan işini tutkuyla, severek, özveriyle disiplinli çalışmasıyla yaparsa o devir yapabileceklerinin haddi yok! Sevgili Şahika Ercümen üzere. Hayatımdaki birinci dalış deneyimimi onunla yaşadığım için çok şanslıyım" formunda açıklama yaptı.
 

Yazar: makaleci
Article Title: Gökçe Bahadır meslektaşı Serenay Sarıkaya hakkında konuştu: Rakibim değil!
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
Y Yaşam 0 56
Y Yaşam 0 36
Y Yaşam 0 31
Y Yaşam 0 30
Y Yaşam 0 28
Y Yaşam 0 27
Y Yaşam 0 40
Y Yaşam 0 42
Y Yaşam 0 29
Y Yaşam 0 28
Y Yaşam 0 25
Y Yaşam 0 28
Y Yaşam 0 21
Y Yaşam 0 34
Y Yaşam 0 33
Y Yaşam 0 34
makaleci Yaşam 0 64
makaleci Yaşam 0 58
makaleci Yaşam 0 58
makaleci Yaşam 0 58
makaleci Yaşam 0 51
makaleci Yaşam 0 50
makaleci Yaşam 0 55
makaleci Yaşam 0 63
makaleci Yaşam 0 34
makaleci Yaşam 0 38
makaleci Yaşam 0 40
makaleci Yaşam 0 42
makaleci Yaşam 0 38
makaleci Yaşam 0 47

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst