Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Google AMP Nedir ?

  • Konbuyu başlatan urgot
  • Başlangıç tarihi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Google Adsense kategorisinde urgot tarafından oluşturulan Google AMP Nedir ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 92 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Google Adsense
Konu Başlığı Google AMP Nedir ?
Konbuyu başlatan urgot
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan urgot
urgot

urgot

Üye
Mesajlar
1,806
Tepkime puanı
2
Puanları
38
Yaş
32
Konum
Rusya
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.
Web sayfalarınızın içeriklerini google tarafından belirtilen standartlar template yapısı ve protokolleriyle farklı bir url adresi üzerinden hazırlanıp kullanıcılara iletilmesidir.

Google kullanıcılarına saniyeler içinde cevap veren web sayfalarının çok uzun olduğunu bu sürenin milisaniyeler içinde cevaplanması gerektiğini düşünüyor.

Web site geliştiricilerine ön ayak oldu ve bir framework geliştirdi. Şuan bu sadece haber siteleri için geçerli bununla ilgili news article schema yapısını da tamamen amp formatına geçirdi.

Bu yazımızda amp nedir? neleri destekliyor size faydası ne olacak bunlardan bahsedeceğim,bir sonra ki amp konumuzda ise daha teknik olarak nasıl yapılabileceğinden bahsedeceğim.

AMP web sayfasından detaylı dökümanlar için Google’ın geliştirdiği Accelerated Mobile Pages Project sayfasını inceleyebilirsiniz.


(TAM ADI: Accelerated Mobile Pages / Türkçesi: Hızlandırılmış Mobil Sayfalar)
Projenin en önemli özelliği açık kaynak olarak sunuluyor olması. Google yayıncıların GitHub üzerinden kaynak kodlarını kullanarak AMP projesine dahil olmasını sağlıyor. Yani Google, Facebook ve Apple’dan farklı olarak haber içeriğini barındırmıyor.
 

Yazar: urgot
Article Title: Google AMP Nedir ?
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Benzer konular Forum Tarih
urgot Google 0 72
urgot Google 0 91
urgot Google 0 58
urgot Google 0 65
urgot Google 0 69
urgot Google 0 56
urgot Google 0 131
urgot Google 0 50
urgot Webmaster Genel 0 65
urgot Google 0 61
urgot Webmaster Genel 0 64
urgot Webmaster Genel 0 50
urgot Webmaster Genel 0 51
urgot Google 0 55
Y Yaşam 0 35
Y Cep Telefonları 0 51
Y Cep Telefonları 0 39
Y Teknoloji Haberleri 0 62
Y Teknoloji Haberleri 0 41
Y Teknoloji Haberleri 0 41
Y Teknoloji Haberleri 0 43
Y Teknoloji Haberleri 0 60
Y Teknoloji Haberleri 0 38
Y Haberler 0 36
Y Teknoloji Haberleri 0 35
Y Teknoloji Haberleri 0 37
Y Cep Telefonları 0 41
A Webmaster Genel 0 63
makaleci Teknoloji Haberleri 0 54
yaprak0135 Pratik Bilgiler 0 132

Benzer konular

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst