Son Konu

SirVladmirPutin Hakkında THOR Gibi Deşifre Ediyorum Konuya Buyrun.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Öncelikle bu KSC videodan alıntıdır
Titan serveri açıldığı tarih 23 ekim 2019 bu arkadaş part 1 adında video paylaşmıştı birde onun tarihine bakalım Yayınlanma tarihi: 6 Ocak 2019 server açılalı 2 ay olmuş bakalım bu arkadaş 2 ay içinde ne itemler yapmış isterseniz sizde hesaplayabilirsiniz fiyatları

+0 takılarla asasta 85 9k hp olmaz dw hp düşürüyor zaten iron seti takılı değil o yüzden takıları +1 olarak yazıyorum +2 bile olabilir iron set +0 olarak hesaplandı

+7 krovaz set : 86 gb
+8 dw : 40 gb
+9 shard : 150 gb
İron Set : 75 gb
Eme +1 : 15gb
Howling +1 : 15 gb
Dual Rol +1 : 54 gb

TOPLAM : 435 gb

435 x 14 tl 6090 tl

Gb fiyatı o zaman 14 tl civarı 18 tlde olabilir

Herşey dışardan görüldüğü gibi değil sabah akşam bowl czde ardreamda basede boss ağaclarını kesen trenler royal basanlar 24 saat krovaz materyal yapanlar 24 saat cardinal + bus + fragment kasanlar işte bunların charları itemlerini 2 ay içinde yapıyorlar ve legal char acıyorlar itemlerini yaptıktan sonra legal olarak ortada geziyorlar

Zamanında THOR vardı bu adam ilk +7 warrior krovaz set +7 gab sahibi adam 15 günlük swde itemlerini yaptıktan sonra ncs bastı charına legal gibi davrandı sitede 3000 tllik item satışı yapmaya kalktı ve bu adamı deşifre ettim bu arkadaşta aynı onun gibi

Arkasında motor üstünde illegal itemler 2 part video yayınlıyor 2 aylık swde 10 yaşında çocuk getirsem o itemlerle zaten oynar

Not : Milletin koxp kullanmasının sebebi işte bunun gibilerdir Ne yazık ki Kurunun yanında yaşta yanıyor

Alıntı:
Gerçek Mesajı Gönderen SirvladmirPutin
Ulan velet hayatında görmediğin itemlerin fiyatını nereden biliyon geri zekalı arkadaşım benim
ioniada 3 sene önce bu itemler vardı bende 3 sene önce şimdi ki gibi +10 raptor 600 tl değil 4 bin tl idi8 krowaz set 2500 tl idi ve şimdi fiyatı düşmüş olmasına rağmen 1 tane 9 krowaz set yok ioniada o zamanki değeri 5 bin lira idi
+30 reb hbnin nasıl bir item olduğunu hayal dahi edemiyeceğinden fiyatını da hayal etme su kaynatır beynin Al buda chardan bir görüntü bilmediğin şeyler hakkında aptal aptal yorumlarda bulunup kendinizi küçük düşürmeyinHayatında +30 reb hb mi gördün ki fiyatını bileceksin

Öncelikle terbiyesizliğini yaşına veriyorum kendi yorumunda kendini ele verdin +9 +10 itemler her zaman vardı 2 3 yıldır satışı zaten el altından var bu itemleri krovazları elinizlemi bastınız +30 reb hbyi elinizlemi bastınız varsa upgrade videosu koyarmısın koyamazsın çünkü hepsi edit item önceden el altından yapılan satışlar k2 gideceği zaman açık şekilde yapılmaya başlandı şimdi +10 raptor 600 tl önceden dediğin gibi 2000 4000 tl arası server server değişiyordu o zaman tam illegal bir adammışsın anlamış oldu tüm herkes el altından her türlü pisliği yapan char hackleyenler sizlermişssiniz demek ki

Kendi elinle koyduğun video yaptığınız herşeyin koxp ile olduğu ortada buyrun video

lOrCFreDy SpeedHack

Üst Alt