Son Konu

Turabi günlük harcadığı parayla şaşırttı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
turabi_gunluk_harcadigi_parayla_sasirtti_1574144613_2865.jpg

Survivor yarışıyla hafızalara kazanmayı başaran ve ünü tüm yerküreye yayılan Turabi Çamkıran, Amerika'daki The Challenge müsabakasında da 5 milyon TL kazandı. Turabi, harcadığı para hakkında verdiği haberler hayranlarını şaşırttı.

32 yaşındaki Turabi Çamkıran, Acun Ilıcalı'nın hem yapımcılığını hem de sunuculuğunu yaptığı Survivor yarışıyla kısa hengamda ün kazandı. Yarış sonrası Amerika'ya giden Turabi, The Challenge müsabakasına katıldı. Yarışta şampiyon olarak gururlandıran ünlü sporcunun aldığı 5 milyon TL ile ne yaptığı merak konusu oldu.

oOmXy_1574144625_0853.jpg

GÜNLÜK HARÇLIĞIM 30 TL!

Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir magazin programında Turabi, "Anneme iki konut, bir yazlık ve otomobil aldık. Kardeşime şık bir otomobil aldık. Kendime de bir konut aldım. Paraları da ne yaptılar bilmiyorum tahminen de bitmiştir. Benim harçlığım günlük 30 TL aylık 3 bin TL'yi geçmiyor. Param bitince validem 'Ayın birini bekleyeceksin' diyor, Validem de mütemadi gelin adayı buluyor. Parama bakmayan bir bayanı bulacağım. Bunu bulmak da çok zor" formunda konuştu. 

Üst Alt