Son Konu

Ece Erken fazla gelen elektrik faturasına ateş püskürdü: Rezillik...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ece_erken_fazla_gelen_elektrik_faturasina_ates_puskurdu_rezillik_1575293367_8759.jpg

Ünlü sunucu Ece Erken, çokça gelen elektrik faturasına içtimaî medyadan isyan etti. Takipçileri tarafından destek icmalleri geldi.

Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Ece Erken, geçtiğimiz günlerde elektrik faturasının çokça gelmesiyle alakalı toplumsal medyadan veryansında bulundu. Sert tenkitlerde bulunan Erken, oturmadığını söylediği hanesine gelen elektrik faturasının haberlerini takipçileriyle paylaştı.

İŞTE O PAYLAŞIM;

iIhWO_1575293011_3705.jpg

"1.5 aydır oturmadığım haneye gelen elektrik faturası! Nasıl bir enayi mahalline konmaktır bu? Yazık ya! Rezillik..." biçiminde not düştü ve hikaye kısmına şu lafları not olarak ekledi:"Oturmadığım ev! Hasebiyle elektrik harcanmıyor, idare kapamış. Gelen fatura! Enayi yanına koymayın bizi, bu milleti"

ANASI İLE KÜSTÜ MÜ?

Sunucu Ece Erken'in anası Nurhan Erken içtimaî medyada yaptığı bir paylaşımda "Ben yoruldum artık. Biraz da pederi babalık yapsın"diye açıklama yapmıştı. Bir periyot, Nurhan Erken'in Instagram hesabından, kızı Ece Erken'i engellediğine dair söylentiler toplumsal medyanın gündeminde mahal almıştı.

OGtj8_1539067332_6238.jpg

Bir takipçinin instagramda “Bir evlat anaya nasıl küsebilir" sorusuna Nurhan Erken "Ece’yle alakası yok engellemeyi yapan bendim. Analar kızınca gözü bir şey görmez. Fakat sizleri rahatlatmak için pürüzü kaldırdım" diye cevap verdi.

Üst Alt