Son Konu

Tehditler Savurmuştu: Ümitcan Uygun'un Ağabeyi Gözaltına Alındı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-2bbdd68c31ea4efb0d4e0961df6001efbdb1de74.jpg

Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından "Ümitcan Uygun'un gözaltına alınması sonrası toplumsal medyadan devleti kötüleyen paylaşımlar yaptığı tespit edilen ağabeyi Erol Uygun gözaltına alındı" açıklaması yapıldı.

25 yaşındaki Esra Hankulu’nun kuşkulu vefatıyla ilgili olarak Ümitcan Uygun’un gözaltına alınması sonrası ağabeyi Instagram hesabından tehditler savurmuştu.

Ümitcan Uygun’un hesabından yapılan paylaşımda, “Kardeşime yapılan bu uygunsuz iftiralardan arınacaktır. Sabır diliyoruz yalnızca. Bu boş beleş gelen iletilere prestij etmeyiniz. Medya farelerini tek tek ben bu olaydan sonra ferdî görüşeceğim. Onlarla ne kadar delikanlılar göreceğiz. Diz çöktüreceğim hepsine. Analarından emdiği sütü haram edeceğim onlara. Yalnızca bu olay aydınlandıktan sonra görüşmek üzere köpek üzere yalvaracaklar. Köpek tasmasıyla gezdireceğim ben o fareleri sokakta” 

"Sizin devletin benim yumruğum kadar etmez. Sizin devletiniz, sizin halkınız benim kardeşime ne yapabilir? Hatasız yere kimse kimseye bir şey yapamaz. Vilayetle de bizi, beni karşınıza alıyorsanız katlanırsınız, cezanızı ben veririm.  Ben ağabeyi olarak her vakit ve her şartlarda yanında olmaya devam edeceğim. Sizin burada yazdığınız yorumlar beni durduramaz boşuna. Lakin sizi bulursam tasmayla gezdiririm evvel o büyüklerinizden başlarım, güvendiğiniz devlet bir yere kadar yanınızda." ifadeleri kullanılmıştı.

Emniyet'in açıklaması

Üst Alt