Son Konu

Yıldız Tilbe canlı yayında açıkladı! Hiçbir kuvvet beni kuaföre getiremez

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yildiz_tilbe_saclarim_kirpi_gibi_geziyorum_1587710414_396.jpg

Koronavirüsten dolayı evde karantinada olan ünlülerden Yıldız Tilbe, Instagram canlı yayın sohbetinde hayranlarıyla bir araya geldi. AVM ve kuaförlerin açılışı ile ilgili konuşan Yıldız Tilbe, mikrop kaynayan o yerlerden uzak duracağını söyledi.

Güzellik salonları ve alışveriş merkezlerinin yavaş yavaş açılacağını öğrenen Yıldız Tilbe, sosyal medyada canlı yayında iken bazı açıklamalar yaptı. Her yerin mikrop yuvası olduğunu belirterek, AVM ve kuaför açılışı ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

''Alışveriş merkezleri ve kuaförler açılıyormuş, asla gitmeyeceğim. Hiçbir kuvvet beni kuaföre götüremez. Çalışıyor olsam bile yıkarım saçlarımı, dikerim havaya, çıkarım sahneye. Kuaför de neymiş. Her yer mikrop kaynıyor, mikrop yuvası. Gitmeyin siz de vallahi.”

''PASLI ARABA GİBİYİM!''

Evde karantinada neler yaptığını açıklayan Yıldız Tilbe, Instagram hesabında hayranları ile canlı yayında sohbet etti. Kendisini paslı arabaya benzeten şarkıcı Yıldız Tilbe,

"Karantinada yiyorum, içiyorum, uyuyorum ve televizyon izliyorum. Tembellik yapıyorum. Paslandım! Kendimi paslı araba gibi hissediyorum.” Evden hiç çıkmadığını söyleyen Tilbe, "Lütfen kimse çıkmasın ki bu corona virüs salgını da hemen son bulsun." dedi.

SXOam_1587710566_1669.jpg

SAÇLARIM KİRPİ GİBİ GEZİYORUM

Virüs sebebiyle tüm işleri iptal olan sevilen şarkıcı Yıldız Tilbe, evde durmanın pozitif yanlarını söyledi. Twitter hesabını aktif olarak kullanan Tilbe attığı tweette, "İşlerimiz iptal oldu, iyi de oldu. Yıllar sonra bulaşık yıkadım, evi süpürdüm. Saçlarım kirpi gibi geziyorum" notunu düştü.

K5pev_1584869937_9674.JPG

Üst Alt