Son Konu

Umarsızca seviyorum ama karşılıksız..

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaslar ;
Burda bazı arkadaslarımızın yazdıklarını okudum onlarla dertleştim tecrübelerimden nasihat vermeye çalıstım herneyse ben kendimi anlatmaya karar verdim ,
bundan bütün 4 sene önce arkadasımın tavsiyesi üstüne bir bayanla tanıştım ve konuştuk ettik birbirimizi aşina derken arkadaslıgımızı bir adım ileriye taşıdık ve bundan böyle sevgilimdi aradan muhakkak bir vakit geçti ve ben o aralar fevri hareketlerim ve aralıksız yeni arayışlar içerisinde manâsız bulunmuşluk ve aptallık yaptım kıymetini bilemedim ondan ayrıldım aradan çok kısa bir zaman geçti ve ben haberlerini aldıgımda kız beni hala sevdigini ve baya üzüldügünü ögrendim fakat buna ilave olarak ben onla cıkmaya basladıgımda başka birinden kötü şekilde ayrılmıştım ve onun acısını çektigini zannediyodum onun hevesine ayrılmıştım fakat ayrılma sebebim olan kız beni yarıyolda bıraktı ve barışacagımız vakit gitti başkasıyla hayatına devam etti bu evvelden olan hiç manâlı degil ama aradan vakit geçtikçe ben bu tanıştıgım kızın kıymetini daha sonra anladım sonra sevmeye başladım ve fiilen derecede mutluydum seviyordum oda beni seviyordu yaklaşık 2 sene civarı ilişkiyi saglam oturtmak için birbirmizindik lakin beraber degildik yani kısacası sevgili degildik fakat konuşuyorduk ve süre geldi çattı bundan böyle barışmak istedim ona konuyu açtım dedim oysa artık barışalım nereye kadar böyle gdicez artık adını koyalım dedim bana ygs sınavını atlatalım dedi haklı olarak bişi diyemedim aradan zaman geçti ve lys öncesi günlerden birinde gel barışalım diye o teklif etti ve benim bir aptallıgım daha bu sefer inadım tuttu imtihan geçsin dedim neyse bunuda atlattık ve bundan böyle ikimizinde önünde engel yokken barışmak için buluşmaya karar verdik bir gece ertesi gün için cuma aksamı konustuk cumartesi bulusacagız , cumartesi oldu bekledim ve aksaklık kadar bana tek bir kelime ne yazdı ne aradı gece mesaj attım ve ne oldugunu sordum arkadasının geldigini ve evden cıkamadıgını söyledi işlenmiş dedim ertesi gün bulusalım oda kabul etti ve pazar günü geldi çattı yine terslik değin mesaj değil pazar aksam bitmiş yazdım ne oldu niçin bulusmadık dedim bana ne dese begenirsiniz ben diğer biriyle devam edicem ömer dedi inanmadım afalladım , şaşırdım ve şaka oldugunu zannettim ona dedim oysa şakanın hiç sırası degil bunun şakası bile güzel degil deme böyle dedim ve bana ben ciddiyim ömer dedi inanın yarım saat dondum ve hareketsiz mesajı her zaman okudum bana o arada hakkını helal et senle konusurken böyle bişey yoktu yanlıs anlama falan dedi lakin benim şarteller attı agzıma ne gelirse yazdım ve göndermeyi denedim beni engellemiş aradan 5 dakika geçti arkadasım aradı kardesim benim face hesabıma girermisin bişey gördümde yanlıslıkmı var acaba bide sen bak dedi girdim bir baktım benim sevdigim kızın bilmem biriyle ilişkisi var ve bunu bana yapan hayatımda en çok güvendigim ve en son yapacak dedigim kişiydi ve herzamanki lise aşkı falan filan degildi gerçek oldugunu düşünmüştüm dedigi her sözcügün her bakışın her lafın ve aradan 1 seneden fazla geçti ben üniversite 2 sınıfa geçtim gecen birkaç gün önce kendimi tutamadım ve ona yazdım böyle bişeyi niçin yaptıgını sormak için bana yaptım bir kusur anlamsız anıma geldi ve senden daha sonra mutlu olamadım gerçekte fazla pişmanlık çektim ozamanda özür diledim bitmiş özür diledim dedi ve inanın ben yazarken okadar heyecanlandımki tuşlara basamadım ellerimin titremesinden , ona hala onu sevidigimi söyledim bana ben senin sevgini haketmiyorum beni sevme dedi bende haketmedigini bende düşünyüorum lakin fikirler kalbin hissettiklerinin önüne geçemiyor falan filan derken hitabe bitti ve ben ona ikinci kez elveda demek zorunda kaldım ve ona son yazdıgım sözcükler ise ''güle güle'' demek oldu ben hala ilk günki gibi seviyorum hala benzer alev içimde körüklenmeye devam ediyor fakat biliyorumki daha aramızda hiçbirşey olmıcak ama ben dayanamıyorum bundan böyle aslında bu önem bana agır gelmeye başladı Allah ıma fazla şükür abuk subuk sapan şeyler yapmıyorum aşırı doldugum vakit duvarları yumruklarım kendime bahçede iş çıakrtırım orda burda bişiler bulup kafamı dagıtmaya çalısırım yapabilecegim hiçbirşey değil ve bundan böyle benim kişiye özel düşüncem tekrar olmasının imkanı değil
yalnızca içimdekileri döktüm hergün arkadaşlarımlada dertleşiyorum birde buraya yazmak istedim yazdıklarımda çok eksik var çok hatalı yazdıgımda olmuştur inanın her anlattıgımda deli gibi ellerim titriyor gözlerim doluyor ama beni bütün anlamıyla kimse anlamıyor yapabilecegim hiçbirşey kalmadı tek beni anlayan şiirler ve bu satırları yazarken dinlediklerimide sizinle paylaşayım ;

Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız

okuyan okumayan herkese çok teşekkürler

Üst Alt