Son Konu

Fenomen dizi Kuruluş Osman'in Nikola'sı Erkan Avcı'dan şaşırtan açıklama: İlk gün bayılacaktım!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
fenomen_dizi_kurulus_osmanin_nikolasi_erkan_avcidan_sasirtan_aciklama_ilk_gun_bayilacaktim_1623658808_5502.jpg

Başrolünde Burak Özçivit'in olduğu Kuruluş Osman dizisinin ikinci döneminde Bizanslı düşman olarak gelen Nikola'yı oynayan Erkan Avcı, dizisinin birinci çekim gününde başına gelen dehşetli olayı anlattı.

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın yaptığı Kuruluş Osman dizisine dahil olan Erkan Avcı, diziye birinci dahil olduğu set anlarını anlattı. Büyük bir üretimle çalıştığını söz eden Erkan Avcı, adeta Hollywood setlerine taş çıkardığını belirtti.

Daha evvel de aksiyon dizisinde yer alan oyuncu sete geldiği birinci vakitlerin yaza denk gelmesinden kaynaklı yaşadığı müthiş anı birinci kere anlattı.

Avcı, çok sıcaklardan dolayı  yaşadığı su kaybını "Öğlen 12.00'de çalışmaya başladık, 6 saat boyunca Seçkin (Özdemir) yalınayaktı. Bir saatten sonra inanılmaz bir su kaybı başladı. Bir orta şunu söylediğimi hatırlıyorum: 'Acaba bayılsam ayıp olur mu?" kelamlarıyla tabir etti. 

Üst Alt