Son Konu

Nurgül Yeşilçay Mithat Can Özer Aşkı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Nurgül Yeşilçay Mithat Can Özer Aşkı mithat can özer mithatcan özer nurgül yeşilçay mithat nurgül yeşilçay can ozer Bir türlü anlamıyorum bu magazin gündemindeki insanları Vallahide billahide anlamıyorum ya Ne zaman boşandınız ne zaman kendinize yeni bir sevgili yaptınız aklım sırrım ermiyor 1548654735 1548654735 nurgulyesilcaymithatcanozeraski5c4e9894bf35cnurgulyesilcaymithatcanozeraski5c4e9894bf35c nurgulyesilcaymithatcanozeraski5c4e9894bf35c Nurgül Yeşilçay (35), yeni sevgilisi Sezen Aksu'nun oğlu Mithat Can Özer'le (30) geçtiğimiz akşam yeniden Bebek'de görüntülendi Görüntülendiklerini fark edince Bizi bakımlı bırakındiyen çiçeği burnunda sevgililer, taksiye binerek oradan uzaklaştı İkili sonradan bir dönem Sezen Aksu'nun müzisyen Onno Tunç ile büyük aşk yaşadığı ancak şimdilerde stüdyo olarak kullanılan Levent'teki villaya girerken Güneş Gazetesi tarafından görüntülendi Yaklaşık iki ay önce altı yıllık oyuncu eşi Cem Özer'den boşanan Nurgül Yeşilçay, uzun süre ortalıkta görünmemişti Cem Özer'in eski eşinin yeni ilişkisi hakkındaki yorumları ise hayli tartışılmıştı Yeşilçay'a toz kondurmayan Özer, Bu ilişkide bana dut yemek yemek düşeraçıklamasını yapmıştı  

Üst Alt