Son Konu

Zack Snyder, Bir Star Wars Filmi Yönetmek İstiyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_609208510660f_71429.jpg

Dünya üzerinde memnun etmesi en zor hayran kitlesi Star Wars'a ait olabilir. Bu "zorlu" hayran teşkilatı zaten kötü şöhretleriyle internete de nam salmış durumdalar. Star Wars filmlerinde bekleneni veremeyen oyuncuların ve yönetmenlerin başlarına gelenleri hepimiz biliyoruz. Bu yüzden her ne kadar marka olarak devasa da olsa Star Wars projelerinde çalışacak isimleri seçmek epey zor bir hal alıyor. Başarılı yönetmen Zack Snyder, özünde büyük bir Star Wars hayranı. Doğal olarak serinin bir filmini yönetmek kendi için bir rüyanın gerçeğe dönmesi ama Snyder tüm risklerin de farkında.
  • Zack Snyder's Justice League - İnceleme
  • Zack Snyder'in Army Of The Dead Filminden İlk Fragman Yayınlandı
Yaklaşık üç ay önce Lucasfilm'in Zack Snyder ile irtibata geçip olası bir Star Wars filmini ona emanet edeceği haberleri gündeme gelmemişti. Ortada somut bir adım görmesek de hem stüdyonun hem de Snyder'ın aklında bu ihtimal halen yer alıyor. "Benim öğrendiğim ders hayatımı kolaylaştırdı. Bir film yapımcısı olarak bir dünya yaratmalı ve kendinizi oraya davet etmelisiniz. Bir Star Wars filmi yapmayı çok isterim. Hakkında çok fazla şey biliyorum. Ancak bundan sağ çıkabileceğimi sanmıyorum." diyen Snyder, hayran tepkilerinin de farkında. Başarılı yönetmen geçtiğimiz dönemlerde görülmemiş bir destek alarak Justice League: Snyder Cut versiyonuyla karşımıza çıkmıştı. Belki ilerleyen dönemlerde Star Wars: A New Snyder Cut'ı da izleriz.

Üst Alt