Son Konu

Emre Kaya isyan etti!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
emre_kaya_isyan_etti_1638356477_5908.jpg

Geçtiğimiz günlerde Etiler'deki ofisinden çıkarken görüntülenen müzikçi Emre Kaya, ayaküstü gazetecilerin sorularına cevap verdi. Kaya, sanatkarların sahne fiyatı ile ilgili gelen tenkitlerle ilgili açıklamada bulundu.

Etiler'de görüntülenen Emre Kaya, "21 müzikten oluşan bir arabesk projemiz var. İbrahim Tatlıses'ten Orhan Gencebay'a, Kibariye'den Müslüm Gürses'e kadar çok değerli ustalarımızın yapıtlarını seslendirdim" dedi.

39 yaşındaki müzikçi, "Benim için bu durum bir birincisi taşıyor. Tanınan kültüre hizmet eden bir biçimim varken, arabesk müzikleri seslendirmek benim için de başka bir heyecan. Fakat beğenileceğinden kuşkum yok" tabirlerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde toplumsal medyada yaptığı esprili paylaşımı hatırlatılan Emre Kaya, "Bu periyotta müzik patlatmak çok sıkıntı. 'Tebessüm' o denli bir eser oldu benim için. Sözlerimin arkasındayım" halinde konuştu.

Yılbaşı konserleri için astronomik sayılar alan sanatkarların hatırlatılması üzerine Emre Kaya, "Ben de o bahsi geçen sayı bandında konser verdiğim için pek yorum yapamayacağım. Her şey değerlenmişken sanatkarların sayıları niçin göze batıyor?" dedi.

Üst Alt