Son Konu

Serdar Ortaç: 'İyi ki Erdoğan var. Şükredelim'

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
serdar_ortac_iyi_ki_erdogan_var_sukredelim_1575901332_8463.jpg

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkındaki hislerini lisana getirdi. Ortaç, 'Kusura bakmasın kimse lakin şu anda bana nazaran, Türkiye'de önder olarak bir tek Erdoğan var.' cümlelerini kurdu. İşte Serdar Ortaç'ın o açıklamaları...

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, Sabah'a verdiği röportajda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a olan his ve mütalaalarını lisana getirdi. Ortaç, yaptığı açıklamada, "Ekonomi berbat, kimsede para yok' diyorlar. Bırakalım Allah aşkına bu kötümserliği. Piyasa istenilmeyen diye yakınıyorlar, ya daha da berbatı olabilirdi. Eskiyi hatırla. Beşerler tüp gaz kuyruğuna girerdi. Ben hatırlıyorum o eski devirleri. Artık çok şükür bunları yaşamıyoruz. Biraz şükretmeyi bilmeliyiz." icmallerinde bulundu.

g7bq0_1575901146_5013.jpg

Ortaç, açıklamasının devamında şu sözlere yan verdi: 

GaTGx_1575901273_6755.jpg

"Erdoğan'ın memleketimize eğini nasıl göremiyorlar? Muhalifler 'Yolla, otobanla, köprü ile ölçmeyin' diyorlar Erdoğan'ın yaptıklarını. Ne ile ölçeceğiz? Benim hayat kalitemi artırdı mı bu yatırımlar? Evet, rahat yaşamam için gerekli bunlar. Anadolu tarafına geçince Avrupa'daymışım üzere geliyor. Türkiye yerkürede yükselişte, pahasını bilmeliyiz. Bunda Erdoğan'ın eği çok. Kusura bakmasın kimse ancak şu anda Türkiye'de önder olarak bir tek Erdoğan var bana nazaran. Yerkürede da bir-iki başkandan biri. Bu benim mütalaam. Herkesin görüşüne de, tenkidine de hürmet duyuyorum."

Üst Alt