Son Konu

MasterChef Eda'dan herkesi şoke eden itiraf: 'Babamın karşısına geçtim ve...'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
masterchef_edadan_herkesi_soke_eden_itiraf_babamin_karsisina_gectim_ve_1574747891_7323.jpg

MasterChef yarışmasıyla ünlenen Eda Karabulut, 25 Kasım Uluslararası Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Günü'nde katıldığı bir programda, yaşadığı acı bir olayı anlattı.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasıyla ünlenen Eda Karabulut, 25 Kasım Uluslararası Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Günü'nde bir programa katıldı. Sinema oyuncusu Çiğdem Talu gibi isimlerin de bulunduğu programda söz alan Karabulut, çocukken babasının annesine uyguladığı şiddete şahit olduğunu ve bunu önlediğini şu sözlerle açıkladı:

EdurG_1574747839_8155.png

"Hepinizin bildiği gibi bir yarışma programındaydım. Orada yarışmacı arkadaşlarım tarafından inanılmaz derece bir mobbinge uğradım. Bunu zaten birçok insan gördü, fark etti. Asla pes etmedim, mücadele ettim. Korkup onlara yanaşmaya çalışmadım. Annemden farkım şu; ben şiddete hiç maruz kalmadım. Annem kaldı, gerçekten çok seviyorum babamı, Allah ona uzun ömürler versin ama annemi sindirmiş, bir şekilde ezmiş ama bana yapamadı. 10 yaşında bir çocuktum, gece anneme şiddet uygularken kalkıp yatağımdan 'anneme vuramazsın baba' deyip onun karşısında durdum ve o günden sonra annem asla şiddete maruz kalmadı. Annemle babam şu an evliler ve çok şükür çok uzun zamandır devam ediyor."

Üst Alt