Son Konu

Hepsi 3 Kişide Mutlu

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hepsi 3 Kişide Mutlu 1548630074 1548630074 hepsi3kisidemutlu5c4e383e05808hepsi3kisidemutlu5c4e383e05808 http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshaberhepsi26subat&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg GÜLÇİN'İN GRUPTAN AYRILMASIYLA ÜÇ BIREY KALAN TÜMÜ GRUBU, ACAYIP AÇIKLAMALARA DA İMZA ATTI Gülçin'in gruptan ayrılmasıyla üç kişi kalan Tümü grubu,“ Üç birey olarak yolumuza devam edeceğiz, Gülçin gitti diye yeni bir dördüncü aramıyoruz açıklamasını yaptı Giden arkadaşlarıyla uzun zamandır görüşemediklerini, Gülçin'in yurt dışarıda olduğunu bildiren grup üyeleri Tümü ve yeni çıkan gruplarla ilgili de Cemre, “ Bizim diğer gruplarla sözde futbolcuymuşuz gibi transferimiz yazılıp çiziliyor Hem bu yazılanlar bizi etkilemiyor Aksine vay be biz neymişiz diyoruz Eren ise; “Yeni çıkan gruplara her zaman Bizimle ilgili sorular da yöneltiliyor Onlar için daha kuvvet olmalı Aralıksız benzetilecekleri bir grup var önlerinde dedi NE OLURSA OLSUN BİZ HEPSİYİZ Gülçin'in gidişinden sonra üç kişi olarak ilk konserlerini geçen ay veren Hepsi, “ Nasıl bir tepki ile karşılaşacağımızı bilmiyorduk Açıkcası bu bizi tedirgin de etti Herşey konser gününe kadarmış, sahneye çıktık ve tüm sevenlerimiz bize yardım oldu Bu bizim için çok manâlı Bize fan sitelerinden ulaşıp yalnızca fanlarımız yok, aileleri de benzer şekilde takviye veriyor Ne olursa olsun biz Hepsiyiz CEMRE'NİN İÇİNE ANNEANNE KAÇMIŞ! Aşk konusuna gelince çok eskiden magazinde sık sık görülen Cemre “ İnanın artık dışarı çıkmıyorum Sevgilim değil Bir tek köpeğim Kurtbir var Ve bol bol yemek yapıyorum dedi Bunun üstüne Tümü Yasemin “ Ben hep söylüyorum Cemre'nin içine anane kaçmış Dışarı çıkalım diyorumHep değil evdeyim Gel yemek yemek yaptım yiyelim Benim de sevgilim yok Zaten kimseyi de istemiyorum hayatımda Zarar Vermek ve gücenmek üstüne dikkate almak ve yorulmak istemiyorum Eren ise “ hemen biriyle beraberim İsmini vermek istemiyorum dedi SİNEMA FİLMİMİZ ERTELENDİ! Hepsi grubu aynı zamanda “ Kayıp Çocuklar Cenneti sinema filmlerinin çekimlerine de ara vermek zorunda kaldı Hepsi, hesaplı kriz, yapımcı ve tabii fakat Gülçin' in de gidişi ile senaryonun tekrar düzenlenmesi gibi sıkıntıların atlatılıp önümüzdeki aylarda bitmiş çekimlere başlanacağını belirtti id  

Üst Alt