Son Konu

Çocuğunun cinsiyet değiştirmesini böyle kutladı!

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Oğlunun bir bayan oluşunu sosyal medyada böyle paylaştı

Gabriel Diana ile tanışın Aşağıdaki resim onun ergenlik dönemlerinden bir hatıra

Cinsel tercihini çocuk yaşlarından beri sorgulayan Gabriel Diana, kendisini bir erkek olarak kabul edemiyordu

Kendisine bunu itiraf ettiği gün annesiyle de paylaşmıştı ve annesi ona daima takviye olacağını söylemişti İşte Gabriel'in dönüşümü böyle başlamıştı
*
Rose Diana çocuğunun dönüşümü hakkında şöyle bahsediyor; Gabriel çok yakışıklı ve hissi bir çocuktu

Doğduğu günden bu yana yolundan şaşmadı ve bana düşen onun Gabrielle olmasına yardım etmektiEvet Rose, oğlunun tercihlerine hürmet göstermiş ve ona her alanda destek olmuştu
*

Gabriel, bayan olmak istemiyordu Kadın gibi görünmek hoşuna gidiyor ancak adamakıllı bir kadın edinmek istemiyordu Transseksüel olarak kalmak ve adını Gabrielle olarak değiştirmek isteği üzerine annesi ile 16 yıllık bir mücadeleye girişmişlerdi
*
Gabriel, bu süreçte önce bir makyaj sanatçısı olarak ün yapmıştı Youtube'da paylaştığı videolara alaka büyüktü Ardındaki şarkı söylemeye başlayan Gabriel, kısa sürede minik çaplı bir müzik yapımcısı olmayı da başarmış ve Transeksüel aktivist olarak tekrar tekrar lokal basının gündemine gelmişti
*

Ottowa ve Montreal'de geçen 16 yıllık süreçte aralıksız bir değişim içerisinde olan Gabriel'e sosyal medyadaki takipçileri Neden bayan olmuyorsun?şeklinde sorular iletiyordu

Gabriel'in ise bu konuda yayınladığı videolarda verdiği yanıt netti; Ben insanları cinsiyetleriyle yargılamıyorum ve cinsiyetin benim için bir önemi yok Kadınlardan da erkeklerden de hoşlanıyorum

Ben bir kadın değilim ve asla olmayacağım Erkek de değilim Ben bir Transseksüelim ve tercihimden çok memnunum

Geçtiğimiz günlerde Gabriel'in 16 takvim bekleyişi sona erdi ve artık hukuki olarak adı Gabrielle Diana olmuştu

Yıllarca evladına takviye olan Rose Diana ise bunu ona bir pasta hazırlayarak kutlamıştı*

O anın videosu şu sıralarda sosyal medyada büyük bir alaka görürken, Rose Diana Gabrielle'in bu kadar duygulanacağını düşünmüyordum

Mutluluktan konuşamadı ve bu sahiden onun ne dek sevindiğini gösteriyor Bir anne olarak üstelik ne istersiniz fakat?sözleriyle yaşadıklarını anlattı

Üst Alt