Son Konu

Yepyeni bir Örümcek Adam hikayesine hazır olun!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
97836_640.jpg

Örümcek Adam (Spiderman)
oyunu şu sıralar en çok beklediğimiz oyunlar arasında taraf alıyor. Bunun en büyük nedenlerinden bir tanesi, oyunun yıllar sonra hayli sağlam bir firmaya teslim edilmesi ve AAA dediğimiz kategoriye tam olarak ulaşmış olması. Evet tabi ki Insomniac Games'ten bahsediyorum. Daha evvel Spyro, Ratchet & Clank ve Sunset Overdrive üzere kıymetli oyunlara imza atan ekip yeni Spiderman oyununu da Playstation 4'e kişisel olarak geliştiriyor.

Spiderman hakkında yeni haberler

İşte biz de katılma bahtına eriştiğimiz Paris Games Week 2017'de Insomniac Games'in topluluk başkanı olan James Stevenson ile konuşma bahtına eriştik. Tabi bu konuşmada kendisine oyun ile ilgili birçok sorumuz da oldu. Aslında bu metnimizde hem bu röportaja yan verecek hem de verilen yanıtlar doğrultusunda birtakım tahlillerimizi da paylaşacağız. Hazırsanız başlayalım;

Spiderman_1.jpg

Merlin'in Kazanı: Oyunun ismi Marvel's Spiderman olarak geçiyor. evet Marvel sinematik kozmosu ile rastgele bir bağ ya da gönderme bulunacak mı sanki?

James Stevenson: Hayır, oyunun ismi yalnızca Marvel's Spiderman. Marvel bildiğiniz üzere büyük bir firma ve onlarla sıkı bir çalışma içerisindeyiz. Sık sık ofisimize geliyorlar ve oyunu yanlışsız bir biçimde geliştirmek için birlikte çalışıyoruz. Oyun Marvel'ın New York kentinde geçiyor ve örümcek Adam evreninden birçok karakterin oyunda bölge alacağını söyleyebilirim.

Spiderman_3.jpg

MK: Oyunun son medyasında Shocker'ı da görme bahtına eriştik. Oyunda Örümcek Adam'ın çkonlaşmış öteki düşmanları da olacak mı?

JS: Shocker, Mr. Negative ve Kingpin üzere karakterleri gördünüz fakat bu kadarla hudutlu olmadığını söyleyebilirim. (MK: Kingpin benim favorim)... Oyunda alt etmeniz gereken düşmanlardan birincisi Kingpin olacak. Oyunda başkaca Peter Parker'ın Örümcek Adam olma ve şahsî hikayesini de işliyoruz. Peter "şehrin bana muhtaçlığı var" noktasına kadar gelecek ve önümüzdeki devirlerde bu hususta daha çokça haber vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Not: Uzun soluklu bir oyun olacağı için muhtemelen oyunda çok daha çokça düşman göreceğimizi düşünüyorum. Velev E3 görüntüsündeki helikopter kısmı muhtemelen oyunun birinci etaplarında önümüze çıkacak üzere geliyor bana. Muhtemelen bu düşman çeşitliliği ile birlikte Örümcek Adam cihanına birçok gönderme de olacaktır.)

Üst Alt