Son Konu

Volkan Demirel ile eşinden kızlarında doğum günü partisi!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
volkan_demirel_ile_zeynep_demirel_ciftinden_kizlarina_boyundan_buyuk_pasta_jesti_1568012436_6232.png

Fenerbahçeli Volkan Demirel ile eşi Zeynep Demirel, 2 yaşına basan kızları için tevellüt günü partisi düzenledi.

Geçtiğimiz gün kızları Yeda için tevellüt günü partisi düzenleyen Volkan Demirel ile eşi Zeynep Demirel'in ayarladığı 4 katlı pasta dikkat çekti. 1 hafta öncesinde futbolu bırakan Volkan Demirel'in en büyük destekçisi olan Zeynep Demirel, Instagram hesabından ileti yayınlamıştı. İşte eşine destek çıktığı o laflar...

''Yıl 2009. Birlikteliğimizin bir numara yılı. O hengam ben Belçika'da yaşıyorum. Hayallerim var. Avrupa'nın ünlü kadroları da Volkan'ın peşinde.

'Hadi gel gidelim' diyorum. Zira ona burada hakaretler ediyorlar. 'Fenerbahçe'den kopamam' diyor ve ikna ediyor beni bu üç kişilik aşka. Bir insanın üç aylık bebeğine küfür edilmesinden daha ağır ne olabilir ki? Zamanla kulaklarımı tıkadım. 3 Temmuz sürecinde de Volkan yıkıldı. Bu, aile hayatımıza yansıdı. Fakat baktım ki, içimde daha büyük bir aşk olmuş; hem eşime, hem de Fenerbahçe'ye.''

Üst Alt