Son Konu

Sezen Aksu Öptüm dedim 5 bin öpücük geldi

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sezen Aksu Öptüm dedim 5 bin öpücük geldi sezen aksu, son albümü, 2011, yeni albümü, öptüm, şarkısı, şarkıları, konseri, resimleri, haberleri ve üstelik burada arkadaşlar Öptümisimli son albümünün Açık Hava konserinde, Sezen Aksu, hayranlarının büyük sürprizi ile kartşılaştı Melek'lerim Öptümdiyen Sezen aksu'ya hayranları 5 bin öpücük verdisezenaksuoptumdedim5binopucukgeldi5c4e9da7662d6alt İşte o haber Melek'ler! 1548656035 1548656035 sezenaksuoptumdedim5binopucukgeldi5c4e9da79850bsezenaksuoptumdedim5binopucukgeldi5c4e9da79850b sezenaksuoptumdedim5binopucukgeldi5c4e9da79850b Hayranlardan sürpriz var Sezen Aksu, Türk Telekom Yaz Konserleri dahilinde önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda sahneye çıktı Ünlü artist, yeni albümü “Öptümdeki şarkıları başta bu konserde seslendirdi Sıra “Dost Şarkısını Duyuncaya geldiğinde ise büyük bir sürprizle karşılaştı Bunu adalet edecek ne yaptım Şarkı bittikten sonradan 5 bin seyirci, ellerinde “Öptük yazılı dövizlerle ayağa kalkıp hep bir ağızdan “Arkadaş şarkısını seslendirdi Aksu, hayranlarının bu sürprizi karşısında fazla duygulandı: “Yahu sizi kim organize etti! Artık hiçbir şeye şaşırmam diyordum, yeniden beni şaşırtmayı başardınız Ben bu kadar iyi miyim, bunu yargı edecek ne yaptım? Evladımın öldüğü toprakları neyleyeyim Sezen Aksu, konserine başlamadan önce Diyarbakır’da şehit düşen 13 askeri andı: “İki gündür uyuyamıyorum Konseri iptal etmeyi de düşündüm lakin çare bu yok 30 yıldır çözülemeyen bu sorunu bundan böyle çözsünler Söze gelince hepimiz konuşuyoruz lakin ben evladımın öldüğü toprakları neyleyeyim? Artık evlatlarımız ölmesin bu topraklarda Sezen Aksu, göğüs dekolteli kıyafeti yüzünden kuvvet anlar yaşadı: “Korkuyorum memelerim çıkar diye!  

Üst Alt