Son Konu

Nur Yerlitaş son yolculuğuna uğurlandı! Nur Yerlitaş son hali...

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
nur_yerlitas_son_yolculuguna_ugurlandi_nur_yerlitas_son_hali_1588077954_6747.jpg

hayatını kaybeden ünlü modacı Nur Yerlitaş, son yolculuğuna uğurlandı. Koronavirüs nedeniyle cenaze töreni düzenlenemeyen Yerlitaş, Ulus Mezarlığı'na defnedildi. Ünlü isimlerden Nur Yerlitaş'ı tanıyan ünlü isimler sosyal medyadan paylaşım yaptı.

Beyin kanseri teşhisi konan ve altı ay arayla iki operasyon geçiren modacı Nur Yerlitaş (64), dün Şişli Fulya'daki evinde hayatını kaybetti. Koronavirüs salgını nedeniyle Yerlitaş için cenaze töreni düzenlenmedi. Yerlitaş'ın Zincirlikuyu Gasilhanesi'ne getirilen cenazesini görmek için yakın arkadaşı sanatçı Sibel Can, gasilhaneye geldi. Gasilhanenin önünde Yerlitaş'ın ailesinin ve yakınlarının beklediği görüldü. Nur Yerlitaş'ın cenazesi gasilhaneden çıkartılıp cenaze aracına konulurken, kuzeni Kadriye Tura gözyaşlarına hakim olamadı. Yerlitaş'ın cenazesi vasiyeti üzerine Ulus Mezarlığı'ndaki annesinin mezarlığının yanına defnedildi.

v6XXs_1588078021_1015.jpg

SON HALİNİ GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ!

Beyin kanseri tedavisi gören Nur Yerlitaş'tan kötü haber geldi. Ünlü modacı bugün hayatını kaybetti. Beyin kanseri nedeniyle saçlarını kestiren ünlü modacının sonra halini görenler şaşkına uğradı.

pCtzV_1587993333_9315.jpg

NUR YERLİTAŞ ÖLÜM SEBEBİ NEDİR?

Nur Yerlitaş'ın ölüm sebebi ile ilgili henüz yakınlarından açıklama yapılamadı.

NUR YERLİTAŞ KİMDİR, NERELİ VE KAÇ YAŞINDA?

11 Ağustos 1955 yılında  İstanbul'un Vefa semtinde doğan Nur Yerlitaş'ın annesi Arap, babası ise Laz asıllıdır. Kariyerine İtalya'dan getirdiği aksesuarları satarak başladı. Daha sonraki yıllarda kendi butiğini açtı ve tasarım işine girdi. 

ÜNLÜ İSİMLER YASA BOĞULDU! 

Ünlü modacı Nur Yerlitaş (64) bugün evinde hayatını kaybetti. Yerlitaş'ın ölüm haberi ünlüleri yasa boğdu. Yerlitaş'ın sevenleri, sosyal medyada acılarını böyle dile getirdi...

Kemal Doğulu

Çok üzüldüm. Nurlar içinde uyu allah rahmet eylesin.

Ivana Sert

Birlikte çalışma şansına sahip olduğum canım Nur’um nurlar içinde uyu. Işığın bol mekanın cennet olsun. her zaman kalbimde olacaksin..

Uğurkan Erez

Erken olmadı mı Nur’um.. Daha yapacak çok şey vardı..Nurlarda uyu Arkadaşımmm.

Seda Sayan

Yıllarım dostum sırdaşım yol arkadaşım uğur böceğim akıl hocam kılavuzum ismin gibi Nur lar içinde uyu inşallah NUR YERLİTAŞ. Başımız sağolsun

Ajda Pekkan

Benim çok çok kıymetli ve özel arkadaşım... Moda Dünyasında kendine ait bir dönem açan, tarzı, yaratıcılığı, yenilikçi fikirleriyle fark yaratan, sahne ve show dünyasını öylesine benimsemiş ve muhteşem işler çıkarmış bir markaydın Sen. Bizlere güzellik katan kostümlerini, güzel kalbini ve dostlugunu unutmak mümkün değil. Bugün bu erken ayrılığın derin üzüntüsü içindeyim. Allahtan rahmet diliyorum. Nurlar içinde uyu..

Serkan Kaya

Adın gibi Nur’lar içinde uyu. Rabbim yar ve yardımcın olsun. İki gözüm elveda.

Üst Alt