Son Konu

Ünlü CEO, Bu Altcoin’i Seçti: Yüzde 2.250 Yapabilir!

dadaş

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
coin-reveal.jpg

Yönetimi altında milyarlarca dolarlık varlığa sahip yatırım firmasının CEO’su, Bitcoin (BTC) fiyatının yedi haneli rakamları, lider altcoin Ethereum’un (ETH) ise altı haneli rakamları göreceğini tahmin ediyor. Kriptokoin.com olarak uzman ismin BTC ve ETH yorumlarını aktarıyoruz…

Frank Holmes, lider altcoin Ethereum’a dikkat çekiyor

US Global Investors başkanı Frank Holmes, Bitcoin’in kıtlığı ve artan benimsenmesi nedeniyle, önümüzdeki on yılda mevcut seviyelerden yaklaşık yüzde 1.600 değer kazanabileceğini söylüyor. Holmes, bunun ardında Metcalfe Yasası’nın olduğuna dikkat çekiyor. Bitcoin fiyatının 21 milyonluk arzı sonucu katlanarak artabileceğini söylüyor. Holmes ayrıca aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

…PayPal, yatırımcıların Bitcoin’i kesirli bir şekilde satın almasına izin verdi. […] Ve şimdi, bir türevin bir türevi olmasına rağmen, genel halkın kullanmasına izin veren ETF’ler onaylandı. Yine de bir miktar satın alabilirsiniz. Tüm bunlar küresel olarak daha fazla benimsemeye izin veriyor. Bu yüzden, yolun sonunda kolayca bir milyon dolar olabileceğini düşünüyorum. Önümüzdeki 10 yıl içinde olabilir.
bitcoin-vs-ethereum-1024x802.jpg
Yönetim altında 4,6 milyar dolarlık varlığa sahip olan yatırım firmasının başkanı, en büyük altcoin için de yorum yaptı. Ethereum’un mevcut seviyelerden yaklaşık yüzde 2.250 oranında değer kazanmasına “şaşırmayacağını” söyledi ve bir röportajda aşağıdaki ifadelere yer verdi:

[Ethereum için] 100.000 dolar hedefliyorum. Çünkü arz kilitli. Arzı sınırladığınızda ve daha büyük bir benimseme olduğunda, bu fiyatlar Metcalfe yasalarının önerdiği gibi artacaktır. Katlanarak büyüyeceğiz ve tanık olduğumuz şey de bu.

Üst Alt