Son Konu

Hamile sunucu Bircan Bali'den boşanma açıklaması! Bircan Bali kimdir?

elektronikci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hamile_sunucu_bircan_baliden_bosanma_aciklamasi_bircan_bali_kimdir_1589355053_2121.jpg

Bir televizyon kanalında Ece Erken ile birlikte magazin programı sunan Bircan Bali hamile olduğunu açıklamıştı. Sonrasında eşiyle boşacağı haberleri çıkan Bircan Bali açıklama yaptı. Sizler için Bircan Bali kimdir? Bircan Bali kaç yaşında? Bircan Bali kiminle evli? araştırdık.

Doktor kontrolü için Nişantaşı'na geldiğini söyleyen ünlü sunucu Bircan Bali, eşi Ömer Gezen ile boşanacakları hakkında çıkan haberlerle ilgili ilk kez konuştu. aylık hamile olan Bircan Bali, "Ömer Bey'le boşanmamız söz konusu değil. Aramızda küçük pürüzler çıkmıştı, ama geride kaldı. Eşimle aramızda sorun yok. Çok mutluyuz. Aramızda sorun olsaydı eşim doğum hediyesi olarak bu cipi alır mıydı?" açıklamasında bulundu.

WTmkM_1589355176_7633.jpg

CANLI YAYINDA TANSİYONU DÜŞTÜ!

5 aylık hamile olan Bircan Bali, dün sunuculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınında fenalaştı. Sağlık çalışanlarının müdahale ettiği Bali, Instagram hesabından son durumunun iyi olduğunu söyledi.Bali'nin tansiyonu ölçülürken kısa sürede panik yaşayan Seren Serengil ise canlı yayını bitirdi.

aSABg_1588401940_9065.jpg

Bircan Bali "Merak eden arayan soran herkese teşekkürler. Yayında başım döndü, gözlerim karardı o kadar. Şimdi iyiyim, bebek de iyi" dedi.

PqL3k_1588401908_9816.jpg

KIZININ İSMİNE KARAR VERDİ

2019’un son günlerinde bebek müjdesi veren Bali’nin, son günlerde yaptığı paylaşımlar ise kafaları karıştırmıştı. Sunucunun, eşinden hiç bahsetmemesi ve eşinin soyadını kullanmaması “boşandı” iddialarına sebep olmuştu.Son olarak sosyal medyada yayılan iddiaların doğru olduğu ortaya çıktı. Bir süredir aralarında problem olan çift, ayrılma kararı aldığı haberlerinin doğru olduğu duyuldu.  

ilJYp_1585900117_1609.jpg

Son olarak ünlü sunucu, Instagram hesabından kızının ismine karar verdiklerini şöyle duyurdu: "Gerçekten bu doğru hiç büyümeyen koca bir bebeğim vardı.. Şimdi bir de içimde gün gün büyüyen bir Nar çiçeğim var. Kıza isim bulduk... Tabii ki şimdi yazmıyorum ama bu Corona yüzünden bütün heveslerimiz yarıda kalıyor. Tek duam sağlıkla gelsin #18weeks Not: isimlerden birini siz diğerini ben buldum ortaklaşa hallettik.. Size de sürpriz olsun.. Ama güzel oldu."

KIZLARI OLACAK

Bebeğinin cinsiyetini açıklayan Bali, "Açıklıyorum. Test sonucumuz bugün geldi.. Cinsiyetimiz kesinleşti.. Yerimizde duramıyoruz.." demişti.

"HAMİLEYİM..."

Geçtiğimiz yıl avukat Ömer Gezen ile evlenen sunucu Bircan Bali, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile takipçilerini şoka uğrattı. Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak hamile olduğunu açıklayan Bircan Bali, bir sonraki gün kendi programında canlı yayına çıkarak bebeğinden bahsetti.  Bali, bir gün kayınpederinin kendisine "Ne zaman çocuk yapacaksın?" demesi üzerine gebelik testi aldığını pozitif çıktığını söyledi. Çok duygusal biri olduğundan bahseden Bircan Bali, 6 haftalık bebeğinden bahsederken gözyaşlarına hakim olamadı.

HER ŞEY YOLUNDA!

Ünlü sunucu son olarak sağlık durumunun daha iyi olduğunu şu sözlerle duyurdu: "Kocaman bir ailem varmış.. Ne güzel dostlarım varmış tansiyonu el birliğiyle 5'e yükseltip yayına çıkarttınız beni vallahi çok teşekkür ederim.. Bugün kontrolü var her şey yolunda inşallah.. "

IEENK_1580452104_7994.jpg

BİRCAN BALİ'NİN HAMİLELİK PAYLAŞIMI;

"Hamileyim, evet. Uzun süredir herkesin sorduğu, yüzümden, gözümden, elimi, ayağımı nereye koyacağımı bilemediğimden de anladığınız gibi… Daha çok küçük olan bir mucizeyle beraberim artık… Mesafe uzun, zaman çok… Daha çok yeni ama sizin dualarınıza olan inancımdan paylaşıyorum. Allah'ın izniyle bir bebeğimiz olacak. Hissi bile içime düştüğü andan itibaren bana bambaşka bir duygu yaratan en önemli şeyim… Bizi seçtiğin için sana şimdiden minnettarım…"

rY3b7_1580452146_4329.jpg

BİRCAN BALİ KİMDİR?

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi.  Muğla Üniversitesi'nden mezun olan Bircan Bali, 6 Temmuz 2013 tarihinde Şenol İpek'le evlenmiştir. Muğla Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Geçtiğimiz sene Şenol İpek ile boşanma kararını sosyal medya hesabından paylaştığı video ile duyuran Bali, Ömer Gezen ile 2019 yılında evlendi.  Avukatlık ve hukuk bürosunda kariyerini sürdüren Ömer Gezen, aslen Antalyalı.

Q9wf0_1580452407_4659.jpg

Üst Alt