Son Konu

Ebru Şallı'dan oğlu Pars'ın ölüm yıldönümünde ağlatan paylaşım

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ebru_salli_aylar_sonra_konustu_zor_bir_donemden_geciyoruz_1606111758_6856.jpg

Oğlu Pars'ı kanser hastalığı sebebiyle kaybeden Ebru Şallı, oğlunun vefatının 1. yıldönümünde ağlatan bir paylaşımda bulundu.

10 yaşındaki oğlu Pars Tan'ı kanser hastalığı nedeniyle 1 yıl evvel bugün kaybeden Ebru Şallı, oğlu ile ilgili toplumsal medyadan bir paylaşımda bulundu. Evladının fotoğrafını paylaşan Şallı paylaşımına, 'Meleklerin uyuduğuna şahit oldum.' notunu ekledi.

CANLI YAYINDA AĞLADI

Model Ebru Şallı, Çağla Şıkel'in sunumuyla ekrana gelen Yeni Bir Gün isimli programa konuk olmuştu. Burada Şıkel'in sorusu üzerine vefat eden oğlu Pars hakkında konuşan Şallı, cümleleri kurmakta zorlanmış ve ağlamaya başlamıştı. Programın sunucusu olan Şıkel ise Şallı'nın haline dayanamayarak gözyaşı dökmeye başlamıştı. O anlar izleyenleri de derinden üzmüştü.

Mother's Life mecmuasının Aralık sayısına röportaj veren Ebru Şallı, yaşadığı süreç hakkında konuşmuştu. Güç vakitlerden geçmeye devam ettiğini belirten Şallı, 'Hayatta durmaya çalışıyorum. Hiç kolay değil yaşamayanın anlayabileceği üzere bir durum yok ortada.' dedi. Oğlunu çok özlediğini de belirten Şallı, 'Onunla temasım daima devam ediyor, sonsuza kadar da edecek. Çok büyük ve kutsal bir bağ. Çok özlüyorum. Ve bazen onun kokusunu duyuyorum işte o anlar beni zorluyor alışılmış. Eşsiz melek kokusu ortada bir geliyor bana, şükrediyorum. Onunla yaptığımız her şeyi devam ettirmeye çalışıyorum. Devam ettirip daha fazlasını da yapacağım gücüm yettikçe.' demişti.

Şallı, 'Yaşadığım acı, tanımı olmayan bir şey, sözlerin kâfi olabileceği bir durum yok. Dileğim kimse bu acıyı yaşamasın. Bodrum'a biraz erken gittim bu sene. Deniz havası ve yeşil ortam yeterli geldi bana. Hayata tutunmaya çalışıyorum.' itirafında bulunmuştu.

Pars'ın en büyük hayalini anlatan Şallı, 'Ponçik'in istediği her şeyi yapmaya çalışıyorum. Çok yardımsever bir çocuktu, yardım kampanyası olduğu vakit aileyi toplardı.Ben de onu devam ettiriyorum. En büyük hayali barınak kurmaktı. O yüzden hayvanlar daima bizi buluyor, konutumuzda kedimiz var. İlik nakli sürecinde kedinin konutta olmaması gerekiyordu ve bu durum Pars'ı çok üzmüştü.' açıklamasında bulunmuştu.

Şimdilerde bu hayali gerçekleştirmeye hazırlanan Şallı, 'Kafaya koydum ve en kısa vakitte hayata geçireceğim. Bir belediyeyle ortaklaşa yapacağız. Ponçik, hayvanları çok seviyordu ve bu projeyi çok istiyordu.' demişti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TAZİYE TELEFONU

16 Nisan tarihinde oğlu Pars'ı lenfoma hastalığı nedeniyle kaybeden model Ebru Şallı, çok sıkıntı günler geçiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, evlat acısı çeken Şallı'yı arayarak taziyede bulundular. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi, hem Ebru Şallı ile hem de eşi Uğur Akkuş ile görüştüler. Uzun süren görüşmede Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi, Şallı ve eşine çocuklarını ihmal etmemeleri konusunda tesellide bulundu. Şallı ve eşi, aldıkları taziye telefonuyla teselli bulduklarını lisana getirdiler. 

MEZARA GELEN KÖPEĞİ SAHİPLENDİ

Vefat eden oğlu Pars'ın mezarını her gün ziyaret eden ünlü model Ebru Şallı, gelişinde bir diğer ziyaretçiyi fark etti. Sahibi olmayan bir köpek daima Pars Tan'ın mezarlığına geliyordu. Şallı, oğlu Pars'ın mezarına daima gelip o'na güya arkadaşlık eden bu köpeğe karşı kayıtsız kalamadı. Ünlü model, köpeği sahiplenme kararı aldı.

Lenfoma hastalığı, bedendeki akyuvarlardan birinin genetik kodunda bir mutasyonun oluşması sonucunda ortaya çıkan bir kanser cinsidir.

Üst Alt