Son Konu

Westworld'ün 3. Sezon Tarihi, Karanlık Bir Tanıtım Videosuyla Duyuruldu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_64080.jpg

HBO sevilen bilim kurgu dizisi Westworld'ün 15 Mart'ta üçüncü sezonuyla ekranlara geri döneceğini duyurdu. Firma bu duyuruyu yeni sezonla ilgili bilgiler veren bir tanıtım videosu eşliğinde yaptı.

Videoda üçüncü sezondan görüntüler görmüyor ama kronolojik biçimde dünyada meydana gelmiş olaylar hakkında bilgiler alıyoruz. Bu, üçüncü sezonunun zeminini hazırlaması bakımından değerli bir video ve yeni sezonda bizi küresel bir kaosun beklediğinin de habercisi. Zaten dizinin yaratıcılarından Jonathan Nolan da yeni sezonun distopik bir geleceğe odaklanacağını söylemişti.

Westworld'ün üçüncü sezonuyla ilgili önemli bir detay da kadroya Breaking Bad'den de tanıdığımız Aaron Paul'un da katılıyor olması. Bunu geçtiğimiz sene yayınlanan resmi 3. sezon fragmanlarından öğrenmiştik.

Yeni tanıtım videosunda Trump'ın 18 Aralık 2019'da görevi kötüye kullanmakla suçlanmasından 20 Mayıs 2020'de Endonezya'nın ekolojik çöküş yaşamasına, 2024 yılında ABD başkanının suikaste uğramasından, 2025 yılında Fransa'da termonükleer felaket yaşanmasına, 2037 yılında Rusya'da ikinci iç savaşın patlak vermesine kadar çok sayıda iç karartıcı olay sıralanmış.

Üst Alt