Son Konu

Bir Tanecik Rasim Öztekin'in Hafızamızın En Güzel Yerinde İz Bırakan Birbirinden Efsane Repliği

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-4112fcc605546da782be058951e1f1941195fa5d.jpg

Her birini okurken içim bir tuhaf oldu. Seni asla unutmayacağız Rasim Abi!

Türk tiyatrosunun usta oyuncusu Rasim Öztekin'i kaybetmenin derin ıstırabı içerisindeyiz. İstedik ki onu, hepimizin hafızasında iz bırakan replikleriyle hatırlayalım...

1. - Simitçi, 10 tane simit getir! +Niye 10 tane simit söylüyorsun? Siz yemeyecek misiniz?

2. "Çok dikkat çekiyorsun, yapma!"

G.O.R.A.

3. "Senin var ya dalağının irtibat yerini okşayım yav!"

Düğün Dernek

4. "İcat çıkarmayın benim başıma ya! Benim başıma durup dururken icat çıkarmayın ya!"

5. +Ayda sevişenler, nasıl? -Olmaz, ayda olmaz. 1 haftada çekmemiz lazım. + Onu hallederiz abi. Bi robot ayda bi astronota aşık oluyor. Nasıl?

G.O.R.A.

6. "Düşündükçe sinirleniyorum, sinirlendikçe düşünüyorum. Kısır döngüye giriyorum Rukiye!"

7. "Beyler, rica ederim Ceku'nun babası ben çıkmayayım."

8. "Efendi efendi konutta oturmuş televizyon seyrediyorum. Erkenden yatıp uyuyacakken düşümde Jennifer Lopez'i görecekken şu senin yüzünden başıma gelene bak. Al dağıtım kağıdını efendi efendi git birliğine teslim ol. Niçin istanbul'a geliyorsun? Haydi geldin, babana git. kız kardeşine git. Niçin gelip benim başıma tebelleş oluyorsun benim de başımı yakıyorsun?"

9. "Orda osurmasaydım artık hepimiz ölmüştük"

10. -Kaç cigaramız kaldı? +Sigaramız diye genel bi durum yok!

11. "Nafile uğraşmazdım... Senin sertliğin bana sökmez. Niçin biliyor musun? Bendeki göt hiçbirinizde yok da ondan!"

Güle güle Rasim Abi... Seni daima o hoş yüreğinle, bizi güldüren mizahınla hatırlayacağız...

Bu içerik de ilginizi çekebilir.

Üst Alt